Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

ZAMKNIJ BOXA Z WYNIKAMI
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: 1. WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: 2. WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: 3. WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: PUCHAR WL LIGI
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: SUPERPUCHAR WL LIGI
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: PUCHAR WIARY LECHA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: e-WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: PUCHAR e-WL LIGI
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: BARAŻE
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
ZAŁADUJ WIĘCEJ DANYCH

Statystyki

Image video hosting by TinyPic

Image video hosting by TinyPic

Image video hosting by TinyPic

stat4u    

Klasyfikacje

1 E W 11 33 51:22
2 Poznaniacy 11 27 76:33
3 Dentes Stomatologia 11 18 51:44
4 Pobiedziki 11 16 33:43
5 KS Junikowo 12 14 40:46
6 Seagulls United 12 10 45:56
7 OPL Team 11 13 39:46
8 SSL Grant 11 10 47:59
9 FSC Braga 12 7 32:65
Grupa 1
1 Midel 5 20 24:13
2 Atletico Blumarina 4 19 18:11
3 Kosox Team 5 19 19:12
4 FC Ślusarze 5 15 16:29
5 Zmarnowane Talenty 4 14 18:15
6 Fajerwerkowo.pl 5 11 12:27
Grupa 2
1 PCB Antoninek 5 19 25:17
2 Oni 5 17 20:25
3 Fyrtel Północ 5 15 25:24
4 mateco Grunwald 5 13 18:19
5 sklepzzegarkami.pl 5 13 25:19
6 Gietewu 5 9 20:29
Grupa 3
1 KolorujeMY 5 13 17:18
2 Volkswagen-Odlewnia 4 12 17:8
3 2KS 5 12 18:20
4 CSM 4 10 24:18
5 LED Lighting Team 5 9 18:19
6 Pocztowe Krwinki 5 6 13:24
Grupa 4
1 Lechita.net 3 10 19:11
2 Szturmowcy 3 7 7:3
3 Stoczniowiec 3 7 11:11
4 W M 3 3 6:18
Grupa 1
1 Tornado Ognik 5 20 21:15
2 Amber Gold 5 19 21:11
3 Fabryka Burgerów 4 14 7:8
4 Zopan 4 12 16:13
5 Archiwum X 4 11 8:16
6 PIMR 4 8 10:20
Grupa 2
1 Remo 5 19 33:12
2 Unilever 4 13 18:12
3 Koleje Wielkopolskie 5 10 13:15
4 Africana FC 5 9 12:26
5 Curtis Health Caps 4 7 12:16
6 SSL Grant II 3 6 4:11
Grupa 3
1 PRZ 5 15 35:19
2 ICPen 5 10 20:23
3 Los Blancos 5 8 19:20
4 TBS Squad 4 7 20:17
5 Spiski Team 4 7 11:17
6 W13 5 5 10:19
Grupa 4
1 MMP 4 12 16:6
2 GRC Semper Fidelis 4 5 13:14
3 Green Speed Express 4 0 7:16
1 e-FC Štilić 32 77 71:22
2 e-CSM 32 68 65:32
3 e-LED Lighting Team 32 54 51:38
4 e-OPL Team 32 39 38:44
5 e-DWL 32 38 33:54
6 e-FC Galary 32 34 44:53
7 e-Fyrtel Północ 32 30 33:60
8 e-Białe Rataje 32 29 34:43
9 e-Atletico Blumarina 32 25 29:52

TOP 10 typerów

LP Użytkownik PTS
1 bamboleo 213(59%)
2 pstlp 105(57%)
3 ligakiboli 93(56%)
Zobacz więcej!

Organizator rozgrywek