Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Image video hosting by TinyPic
ZAMKNIJ BOXA Z WYNIKAMI
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: 1. WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: 2. WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: 3. WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: PUCHAR WL LIGI
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: SUPERPUCHAR WL LIGI
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: PUCHAR WIARY LECHA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: e-WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: PUCHAR e-WL LIGI
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: BARAŻE
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
ZAŁADUJ WIĘCEJ DANYCH

Statystyki

Image video hosting by TinyPic

Image video hosting by TinyPic

Image video hosting by TinyPic

stat4u    

Klasyfikacje

1 Poznaniacy 7 21 61:15
2 E W 7 21 31:13
3 Dentes Stomatologia 8 15 42:35
4 Seagulls United 8 11 40:32
5 KS Junikowo 8 11 26:33
6 OPL Team 8 7 27:35
7 Pobiedziki 7 6 16:36
8 FSC Braga 8 4 16:43
9 SSL Grant 7 3 28:45
Grupa 1
1 FC Ślusarze 9 20 40:35
2 Oni 9 19 38:23
3 Zmarnowane Talenty 9 18 54:26
4 Fajerwerkowo.pl 8 18 44:29
5 mateco Grunwald 8 16 42:23
6 Gietewu 9 12 26:28
7 KolorujeMY 10 11 34:42
8 CSM 9 8 24:38
9 2KS 8 7 21:42
10 Stoczniowiec 10 7 31:50
11 Szturmowcy 9 4 19:37
Grupa 2
1 Midel 9 22 53:17
2 Atletico Blumarina 9 22 58:29
3 PCB Antoninek 8 19 34:20
4 Kosox Team 9 18 31:20
5 Fyrtel Północ 9 16 41:35
6 sklepzzegarkami.pl 9 10 30:37
7 Volkswagen-Odlewnia 9 9 23:29
8 LED Lighting Team 9 9 28:43
9 Pocztowe Krwinki 9 8 20:38
10 W M 9 5 32:56
11 Lechita.net 9 3 30:56
Grupa 1
1 Tornado Ognik 9 24 47:20
2 Fabryka Burgerów 9 21 55:22
3 PIMR 9 18 53:34
4 Remo 9 17 43:30
5 Unilever 9 13 29:32
6 Curtis Health Caps 9 12 37:36
7 TBS Squad 9 10 32:46
8 ICPen 9 9 32:43
9 W13 9 6 28:59
10 GRC Semper Fidelis 9 3 21:55
Grupa 2
1 Amber Gold 10 25 64:28
2 Zopan 10 21 42:29
3 Africana FC 10 20 34:17
4 Koleje Wielkopolskie 10 18 50:34
5 Archiwum X 9 18 30:22
6 PRZ 10 15 60:45
7 SSL Grant II 9 13 29:24
8 Los Blancos 10 12 32:33
9 Spiski Team 9 9 30:40
10 MMP 9 6 21:54
11 Green Speed Express 10 0 23:89
1 e-FC Štilić 25 63 54:16
2 e-CSM 20 42 42:19
3 e-LED Lighting Team 23 39 34:26
4 e-FC Galary 26 32 40:37
5 e-OPL Team 27 29 28:40
6 e-Atletico Blumarina 25 28 29:36
7 e-DWL 21 24 15:36
8 e-Fyrtel Północ 27 24 26:50
9 e-Białe Rataje 26 23 30:38

TOP 10 typerów

LP Użytkownik PTS
1 bamboleo 150(60%)
2 pstlp 105(58%)
3 ligakiboli 92(56%)
Zobacz więcej!

Organizator rozgrywek