Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
ZAMKNIJ BOXA Z WYNIKAMI
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: 1. WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: 2. WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: 3. WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: PUCHAR WL LIGI
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: SUPERPUCHAR WL LIGI
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: PUCHAR WIARY LECHA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: BARAŻE
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
ZAŁADUJ WIĘCEJ DANYCH

Image video hosting by TinyPic

Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Statystyki

Image video hosting by TinyPic

Image video hosting by TinyPic

stat4u    

Klasyfikacje

1 Seagulls United 3 9 16:6
2 Poznaniacy 3 9 14:5
3 OPL Team 4 7 19:11
4 Kibice Razem-Lech Poznań 5 7 18:14
5 Centrum 4 6 23:17
6 E W 3 4 12:9
7 KS Junikowo 3 4 7:11
8 SSL Grant 2 1 5:6
9 Pobiedziki 3 1 6:13
10 2KS Poznań 4 -3 2:30
Grupa 1
1 Rossoneri 5 9 37:14
2 Fajerwerkowo.pl 4 9 23:15
3 Volkswagen-Odlewnia 4 9 17:18
4 GRU 3 7 24:10
5 LED Lighting Team 4 7 14:11
6 PCB Antoninek 3 6 9:7
7 Oni 4 6 10:10
8 CSM 5 6 13:14
9 No Name 4 3 13:25
10 KolorujeMY 4 3 8:26
11 Pocztowe Krwinki 4 0 11:29
Grupa 2
1 Dentes Stomatologia 4 12 25:6
2 Falcon 5 12 29:16
3 FSC Braga 3 9 17:6
4 Lechita.net 4 6 21:18
5 Unilever 4 5 14:13
6 Zmarnowane Talenty 2 4 11:7
7 Gietewu 4 4 14:11
8 Apator Powogaz 3 3 12:16
9 W M 3 3 8:18
10 VW-Odlewnia 4 3 13:28
11 Szyszka.pl 4 1 9:17
12 Stoczniowiec 4 0 10:27
Grupa 1
1 Midel 6 18 59:11
2 FC Ślusarze 3 9 18:2
3 Fabryka Burgerów 3 9 22:13
4 Szturmowcy 4 7 16:12
5 Curtis Health Caps 3 6 11:7
6 Tornado Ognik 4 4 21:21
7 W13 5 4 10:24
8 PRZ 2 3 10:17
9 Solid Logistics 3 3 9:17
10 Petadra Piątkowo 6 3 15:35
11 ICPen 4 3 10:33
12 Sun Light City 5 1 13:22
Grupa 2
1 Atletico Blumarina 4 12 29:4
2 TBS Squad 5 12 26:15
3 GFT 6 10 30:23
4 Fyrtel Północ 3 9 25:6
5 Zopan 4 9 23:10
6 Koleje Wielkopolskie 4 7 21:14
7 Aluplast 4 5 13:18
8 S7 5 4 24:30
9 Spiski Team 3 3 13:15
10 Gols Plus 3 3 13:17
11 Africana 4 3 6:20
12 Ekopoz 3 1 5:14
13 Green Speed Team 6 0 5:47

TOP 10 typerów

LP Użytkownik PTS
1 bamboleo 72(61%)
2 Urban- 55(60%)
3 kaczmar98 42(55%)
4 danzie80@gmail.com 5(50%)
Zobacz więcej!

Organizator rozgrywek