Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Forum - Treść tematu - WKS POZNAŃ brak szacunku do rywali i organizatora rozgrywek

 • Brak zdjęcia

  Witam Serdecznie wszystkich.
  Jestem założycielem i sponsorem zespołu F.S.C BRAGA. Po wczorajszym dniu jestem cholernie zażenowany tym jak WKS potraktował nas i Organizatora WL LIGI.
  Wczoraj mieliśmy rozgrywać ostatnią kolejkę, która miała przesądzić o naszym awansie do grupy mistrzowskiej z 2 miejsca (w przypadku wygranej) bądź obgryzaniu paznokci i kalkulowaniu tabeli co dalej jeżeli byśmy zremisowali bądź przegrali. Wszystko miało być wiadome około 21.10 po ostatnim gwizdku sędziego. W składzie mam młodego chłopaka który specjalnie zrezygnował z treningu w klubie oraz kilka osób które miały o tej godzinie pracować, ale wzięli na żądanie wolne byle by być i zrobić wszystko żebyśmy wczoraj awansowali.
  Awans się udał! Jesteśmy w grupie mistrzowskiej! Szkoda że WKS skutecznie nam spier..... sorry, zepsuł tą radość ponieważ postanowił na mecz nie dojechać! I nie poinformował o tym nawet Organizatora! Na własne życzenie dostali 3pkt ujemne i teraz mają z tego co się orientuję -2. Kara dotkliwa choć wg mnie powinna być jeszcze gorsza i za takie lekceważące zachowanie, powinien to być ich ostatni sezon w lidze. Cóż awans mamy, szkoda że nawet się przy tym nie spociliśmy. Po co takie zespoły zabierają miejsce tym którzy traktowali by te rozgrywki poważniej?


  Bez nacisku na organizatora i z kibolskim pozdrowieniem dla wszystkich ekip.
  Krzysztof Błaszak