Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

10 maj 2015

eHat.me partnerem strategicznym WL Ligi!

Krajowy Integrator Płatności, który jest operatorem serwisu internetowego eHat.me został partnerem strategicznym rozgrywek WL Ligi i turniejów organizowanych przez Stowarzyszenie Wiara Lecha.  

W czwartek w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Bułgarskiej podpisano umowę o współpracy, która obowiązywać będzie do grudnia 2015 roku. Obie strony nie wykluczają, że umowa zostanie przedłużona na kolejne lata. 

eHat.me to proste narzędzie do organizacji zbiórek pieniężnych w sieci, które pomoże kapitanom zespołów uczestniczących w WL Lidze przy rozliczaniu składek za udział w rozgrywkach. 

- Od nowego sezonu zostaną wprowadzone płatności za ligę przez serwis eHat.me. Zespoły, które skorzystają z tej formy płatności będą mogły liczyć na zniżki, będą miały także okazję na wygranie dodatkowych pieniędzy na działalność swojej drużyny. Pierwszą poważną próbą będzie najbliższy Turniej pamięci Poznańskiego Czerwca – powiedział prezes stowarzyszenia, Paweł Piestrzyński. 

- Priorytetem dla nas jest, żeby eHat.me stał się bardziej rozpoznawalnym produktem wśród wszystkich sportowców amatorów takich jak gracze WL Ligi. Wiemy jak często organizują oni zbiórki na opłatę obiektów sportowych, zakup sprzętu i wiele innych, dlatego chcemy pokazywać jak proste i wygodne jest korzystanie z eHata i jak dużo daję korzyści – powiedział project manager eHat.me, Mariusz Krakowski. 

Logotyp eHat.me będzie widoczny na stronie internetowej i facebook’u WL Ligi, plakatach turniejowych, a także na banerach i sprzęcie sportowym. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym partnerem na stronie internetowej i facebook’u.
 

Pokaż wiadomości