Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

17 lipiec 2015

Red Is Bad partnerem turniejów patriotycznych

Sklep Red Is Bad został partnerem głównym turniejów organizowanych przez Kibice Razem-Lech Poznań i Stowarzyszenie Wiara Lecha. 

RED IS BAD to marka dla wszystkich, którzy nie boją się iść pod prąd. Dla ceniących wolność i nie chcących wyrzec się tradycji. To najwyższa jakość wykonania i uniwersalny przekaz prosto z Polski.

RED IS BAD W SIECI


Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym partnerem na stronie internetowej , facebook’u i instagramie.

Sklep internetowy Red Is Bad
Facebook 
Instagram

O RED IS BAD


Red Is Bad prowadzi sprzedaż ubrań męskich, damskich i dla dzieci. W sklepie jest duży wybór modnych koszulek, bluz patriotycznych i czapek. RIB posiada kolekcje dla osób uprawiających sporty. Koszulki są bardzo wytrzymałe i zapewniają wygode w trakcie treningów. Koszulki posiadają motywy patriotyczne, wolnościowe, które są na czasie. Stąd popularność odzieży patriotycznej zarówno u osób młodego pokolenia jak i tych, którzy pamietają czasy wojny i komunizmu. Koszulki patriotyczne z nadrukiem produkowane są w Polsce. Stąd solidna jakość nadruku, wytrzymałość na wielokrotne pranie i codzienne użytkowanie odzieży. Markę tworzy młody zespół ludzi, który wyszedł z założenia, że można coś tworzyć bez finansowania Państwa, Unii Europejskiej. Znakomicie im to wychodzi. Red Is Bad posiada liczne grono zadowolonych klientów, fanów na Facebooku. Marka ciągle się rozwija. Świadczy o tym nowy sklep stacjonarny, rosnące grono partnerów i sprzedawców w Polsce i Europie. Marka Red is Bad to nie tylko ubrania. To również akcje: sponsoring, wsparcie finansowe, wsparcie rzeczowe jak i doradcze. Fundują nagrody, organizują akcje mające na cele uczczenie pamięci bohaterów, budowę pomników. 

Pokaż wiadomości