Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

21 marzec 2017

EW i OPL inaugurują sezon derbami

Wtorkowy wieczór przyniesie nam derby Winograd, walkę sklepzzegarkami.pl o fotel lidera drugiej ligi i rywalizację pierwszej z drugą drużyną trzeciego frontu. 

ZAPOWIEDŹ 3. KOLEJKI (21.03.2017) / Boisko MDK przy ul. Droga Dębińska

1. WL LIGA

Kto z kim i o której?

18:45 – EW – OPL TEAM (1) / 4:4

Derby Winograd jesienią odbyły się raz, podczas halowej edycji tych kontaktów było już więcej, bo aż trzy. Właśnie na orliku OPL urwał punkty Pasom remisując po kapitalnym pościgu 4:4. EW gra na otwartym boisku sprawiała wiele problemów i w przeważającej większości trofea zdobywali pod dachem, czego dowodem jest chociażby ostatni sezon, który zakończył się zdobyciem aż trzech medali – w lidze, pucharze i na Turnieju Powstania Wielkopolskiego. Ten sezon ma być jednak inny. Wzmocnione EW ma tym razem do końca walczyć o złote medale. OPL będzie pierwszą drużyną, która zweryfikuje czwarty zespół jesiennej kampanii. 

Forma

     EW
     OPL TEAM

Pauzują za kartki:

MARCIN ANTCZAK (EW, kara 1 meczu za czerwoną kartkę)
TOMASZ SMURA (EW, kara 1 meczu za czerwoną kartkę)

2. WL LIGA

Kto z kim i o której?

19:30 – ATLETICO BLUMARINA – LECHITA.NET (1) / nie grali
20:15 – SKLEPZZEGARKAMI – POCZTOWE KRWINKI (1) / 3:2
21:00 – 2KS – KOLORUJEMY (2) / 3:5, 4:3

W drugiej lidze czekają nas trzy spotkania. Atletico Blumarina będzie chciało zmazać plamę sprzed tygodnia, gdy uległo drużynie sklepzzegarkami.pl. Lechita.net zagrał dobry mecz z PCB, ale nie zdołał pokonać dobrze dysponowanego, obecnego lidera grupy B. Faworytem tej potyczki jest Atletico, które jeśli chce powalczyć o czołowe loakty nie może sobie pozwolić na drugą porażkę. 

Sklepzzegarkami.pl dziś stanie przed szansą na wyprzedzenie prowadzącej ekipy z Antoninka. W przypadku wygranej nad Pocztowymi Krwinkami obejmą fotel lidera. „Zegarki” już raz rywalizowały z Krwiodawcami. Za czasów gry w 3. WL Lidze wygrały 3:2. 

Pierwszej wygranej po spadku z elity poszuka 2KS, który rozczarował na inaugurację przegrywając aż 1:7 z Gietewu. KolorujeMY to niewygodny przeciwnik o czym przekonało się kilka dobrych zespołów. Poprzeczkę zawieszą wysoko i jeśli zagrają na swoim poziomie to powinni zgarnąć pełną pulę. 

Forma

     ATLETICO BLUMARINA
     LECHITA.NET
     SKLEPZZEGARKAMI.PL
     POCZTOWE KRWINKI
     2KS
     KOLORUJEMY

3. WL LIGA

Kto z kim i o której?

18:00 – LOS BLANCOS – AFRICANA FC (1X) / 0:5, 1:2, 3:0
21:45 – AMBER GOLD – ZOPAN (X2) / 1:1, 6:0, 2:3

Wtorkowe zmagania 3. kolejki rozpoczną i zakończą się meczami trzeciej ligi. Pierwsi na plac gry wejdą zawodnicy Los Blancos i Africany, obiekt przy ul. Droga Dębińska zamkną Amber Gold i Zopan. Najciekawiej zapowiada się ten pierwszy bój, w którym dojdzie do pojedynku lidera z wiceliderem. Oba zespoły nie przegrały w tym sezonie meczu i z pewnością będą chciały podtrzymać dobrą passę. Będzie to piąty mecz w historii pomiędzy obiema ekipami. Korzystniejszy bilans ma Africana, która wygrała trzy starcia. 

Jeden mecz mniej między sobą rozegrały Amber Gold i Zopan. W przypadku tych dwóch zespołów bilans jest remisowy z lekkim wskazaniem bramkowym w stronę dawnego GFT. W ostatnich meczach obie drużyny rywalizowały z Africaną. Amber Gold zdobył pierwszy punkt na wiosnę remisując 2:2, Zopan zainaugurował z nimi sezon ulegając 2:4. 

Forma

     LOS BLANCOS
     AFRICANA
     AMBER GOLD
     ZOPAN

Pokaż wiadomości