Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

23 marzec 2017

Oni w drodze po trzecią wygraną

Midel – WM i 2KS – Oni to dwa najciekawsze czwartkowe pojedynki. Dziś odbędzie się pięć meczów na dwóch boiskach. Po raz pierwszy w tym roku zagramy na Chrobrego. 

ZAPOWIEDŹ 3. KOLEJKI (23.03.2017) / Boiska CKZiU przy ul. Grunwaldzkiej i SP17 na os. Bolesława Chrobrego

2. WL LIGA

Kto z kim i o której?

19:45 – SZTURMOWCY – FAJERWERKOWO.PL (2) / nie grali
20:30 – MIDEL – WM (1) / nie grali
21:15 – 2KS – ONI (2) / 6:5, 5:5

Pierwszy wiosenny mecz czeka Fajerwerkowo.pl. Pirotechnicy zmierzą się ze Szturmowcami, którzy mają za sobą już dwa pojedynki. Beniaminek ma na koncie trzy punkty i porażkę w ostatnim spotkaniu, w którym niewiele zabrakło do remisu. Forma Fajerwerkowa jest obecnie zagadką, ale pomimo tego jego szanse na zwycięstwo są oceniane wyżej, głównie z uwagi na drugoligowe doświadczenie. 

WM czeka ciężkie zadanie na inaugurację nowej kampanii. Żółto-czarni zagrają z Midelem, który od początku sezonu prezentuje bardzo dobrą formę. Oprócz wywalczenia Superpucharu ma na koncie zwycięstwo w pierwszym meczu. 

W czwartkowy wieczór zdecydowanie najciekawiej zapowiada się starcie 2KS-u z Onymi. Oba zespoły z pierwszoligową przeszłością mają chrapkę na powrót do elity. Lepiej sezon rozpoczęli Oni, którzy mogą pochwalić się kompletem punktów w dwóch potyczkach. Historia pojedynków żółto-czarnych z 2KS-em jest efektowna pod względem liczby bramek. W dwóch meczach padło ich aż 21! Raz wygrali Sędziowie, raz padł remis. 

Forma

     SZTURMOWCY
     FAJERWERKOWO.PL
     MIDEL
     WM
     2KS
     ONI

3. WL LIGA

Kto z kim i o której?

20:30 – AMBER GOLD – PRZ (1X) / nie grali
21:15 – TBS SQUAD – W13 (1) / nie grali

Amber Gold po dwóch meczach bez zwycięstwa we wtorek zgarnął komplet punktów. Ich rywal – PRZ uległ Kolejom Wielkopolskim 5:8 i gdyby nie słaba pierwsza odsłona to mógł pokusić się choćby o remis. 

O pierwsze wiosenne zwycięstwo powalczą dwie ostatnie drużyny grupy A – W13 i TBS Squad. Faworyta tego pojedynku ciężko wskazać, gdyż oba zespoły prezentują się poniżej oczekiwań. Szczególnie TBS Squad, który przed sezonem był wymieniany jako zespół mogący namieszać w czołówce. 

Forma

     AMBER GOLD
     PRZ
     TBS SQUAD
     W13

Pokaż wiadomości