Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

4 kwiecień 2017

Zmarnowane Talenty wkraczają do walki o elitę

Pierwszy mecz na wiosnę czeka finalistów Superpucharu WL Ligi. Na inaugurację Zmarnowane Talenty zmierzą się z Gietewu. O zachowanie miana niepokonanych powalczą Kosox Team, sklepzzegarkami.pl, SSL Grant II, Curtis Health Caps, PIMR i wspomniane wcześniej Gietewu. 

ZAPOWIEDŹ 5. KOLEJKI (04.04.2017) / Boisko MDK przy ul. Droga Dębińska

2. WL LIGA

18:45 – KOSOX TEAM (3.) – (10.) LECHITA.NET (1) / nie grali
21:00 – WM (11.) – (6.) SKLEPZZEGARKAMI.PL (2) / 2:3, 5:9
21:45 – ZMARNOWANE TALENTY (11.) – (3.) GIETEWU (1) / 8:4, 4:4, 4:3

O pierwsze wygrane w sezonie zagrają dwie drużyny, które okupują ostatnie miejsca w tabeli. Lechita.net zmierzy się z Kosox Team, WM sprawdzi sklepzzegarkami.pl. Rywale na wiosnę jeszcze nie przegrali. Kosox wygrał dwa mecze, „Zegarki” straciły punkty po jednym pechowym i jednym szczęśliwym remisie. 

Do gry wkraczają Zmarnowane Talenty, które są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w swojej grupie eliminacyjnej. Na inaugurację czeka ich pojedynek z bardzo dobrze prezentującym się w nowym sezonie Gietewu. W trzech poprzednich spotkaniach lepiej radziły sobie Talenty, które dwukrotnie wygrywały. 

Forma

     KOSOX TEAM
     LECHITA.NET
     WM
     SKLEPZZEGARKAMI.PL
     ZMARNOWANE TALENTY
     GIETEWU

3. WL LIGA

18:00 – KOLEJE WIELKOPOLSKIE (5.) – (3.) SSL GRANT II (2) / nie grali
19:30 – CURTIS HEALTH CAPS (2.) – (6.) UNILEVER (1) / 0:6
20:15 – PIMR (5.) – (7.) ICPEN (1) / nie grali

Po dwóch zwycięstwach z rzędu Kolejom Wielkopolskim przydarzyły się dwie porażki. W dzisiejszym pojedynku Kolejarze nie są faworytem. Drugi zespół SSL Grant rozpoczął przygodę z WL Ligą z wysokiego C w trzech meczach odnosząc trzy wygrane. Dziś beniaminek powalczy o czwarty komplet punktów i pozycję lidera tabeli. 

Czwarta wygrana na wiosnę będzie też celem znajdujących się w znakomitej formie zawodników Curtis Health Caps. Zielono-czarni od początku grają zaskakująco dobrze i w przypadku zwycięstwa z trudnym rywalem jakim niewątpliwie jest Unilever awansują na pierwsze miejsce w klasyfikacji swojej grupy. 

Drugi mecz w historii gier na WL Lidze zagra PIMR. W poprzednim debiutanci nie mieli problemów z ograniem W13 i jeśli utrzymają formę sprzed tygodnia to również w pojedynku z ICPen-em zdobędą trzy punkty.  

Forma

     KOLEJE WIELKOPOLSKIE
              SSL GRANT II
     CURTIS HEALTH CAPS
     UNILEVER
                       PIMR
     ICPEN

Pokaż wiadomości