Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

6 kwiecień 2017

Pobiedziki startują jako ostatnie

Miesiąc po inauguracji wiosny startuje ostatnia drużyna – Pobiedziki. Pomarańczowo-czarni zmierzą się z Seagulls United. Liderzy swoich grup drugiej i trzeciej ligi (Midel i Amber Gold) powalczą o powiększenie przewagi. 

 

ZAPOWIEDŹ 5. KOLEJKI (06.04.2017) / Boiska CKZiU przy ul. Grunwaldzkiej i SP17 na os. Bolesława Chrobrego

1. WL LIGA 

21:00 – POBIEDZIKI (7.) – (6.) SEAGULLS UNITED (2) / 3:6

Ostatnią drużyną, która rozpocznie wiosenną kampanię w stawce 52 zespołów będą Pobiedziki. Pomarańczowo-czarni mają za sobą bardzo słaby rok, który omal nie zakończył się spadkiem do drugiej ligi. Uratował ich zwycięski baraż. Seagulls po bardzo dobrej jesieni nowy sezon rozpoczęli od falstartu. W dwóch meczach Mewy zdobyły zaledwie jeden punkt i już na początku rywalizacji mają ogromną stratę do prowadzącej dwójki. W dzisiejszym pojedynku muszą pokusić się o wygraną, w przeciwnym razie mogą mieć spore problemy z walką o mistrzostwo. Jedyny mecz pomiędzy obiema ekipami zakończył się zwycięstwem Seagulls 6:3. 

Forma

     POBIEDZIKI
     SEAGULLS UNITED

2. WL LIGA

20:00 – MIDEL (1.) – (5.) LED LIGHTING TEAM (1) / nie grali
21:30 – CSM (9.) – (3.) FAJERWERKOWO.PL (2) / 4:3

Midel w czwartym wiosennym meczu zmierzy się z LED Lighting Team. W obecnym sezonie lider spisuje się bardzo dobrze i każdy inny wynik niż zwycięstwo beniaminka będzie uznane za niespodziankę sporego kalibru. Ledy również znajdują się w dobrej formie. W trzech meczach dwukrotnie odnosili zwycięstwa i raz schodzili z boisko jako pokonani. 

CSM boiskową rywalizację w tegorocznej kampanii rozpoczął fatalnie. W pierwszym meczu wygrał walkowerem, ale już w starciu z rywalem na zielonej płycie dał sobie wbić aż 13 goli. Dziś CSM zmierzy się w meczu dwóch zespołów grających w żółto-czarnych barwach z Fajerwerkowem.pl. Pirotechnicy spisują się na wiosnę bardzo dobrze i mają na koncie dwie wygrane w dwóch pojedynkach. Jesienią w bezpośrednim starciu dzięki bramce w ostatniej sekundzie zwyciężył CSM. 

Forma

     MIDEL
     LED LIGHTING TEAM
     CSM
     FAJERWERKOWO.PL

3. WL LIGA

20:15 – ARCHIWUM X (7.) – (10.) PRZ (1X) / nie grali
20:45 – AMBER GOLD (1.) – (6.) SPISKI TEAM (1X) / 7:3, 4:0, 1:2

Archiwum X w pierwszym wiosennym meczu zdobył trzy punkty. PRZ w poprzednich trzech pojedynkach nie zdołał nawet zremisować, a na jakąkolwiek zdobycz czeka już od pięciu miesięcy. Ekipa z Przyjaźni jeśli chce powalczyć o coś więcej w obecnym sezonie musi dzisiejszy mecz wygrać. 

Lider tabeli zmierzy się ze Spiski Team, które na koncie ma jedną wygraną z Green Speed Express. Amber Gold po słabszym początku wjechał na właściwe tory i w ostatnich trzech spotkaniach zgarnął komplet punktów, który pozwolił na awans na pierwsze miejsce. W zeszłym roku oba zespoły rywalizowały ze sobą dwukrotnie. Obie potyczki wygrał Amber Gold. 

Forma

                      ARCHIWUM X
     PRZ
     AMBER GOLD
     SPISKI TEAM 

Pokaż wiadomości