Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

10 kwiecień 2017

W elicie zagrają beniaminki

Starcie beniaminków. PIMR zagra o trzecią wygraną. Po dwóch porażkach Spiski i Los Blancos będą chciały zakończyć niekorzystną serię. 

ZAPOWIEDŹ 6. KOLEJKI (10.04.2017) / Boisko CKZiU przy ul. Grunwaldzkiej

1. WL LIGA

20:45 – FSC BRAGA (4.) – (10.) DENTES STOMATOLOGIA (1X) / 3:5

Pierwszoligowe starcie beniaminków. W poprzednim sezonie Dentes był lepszy, ale wygrał po ciężkim meczu 5:3. Przez przerwę zimową sporo się zmieniło. Braga czuje się w elicie znakomicie. W dwóch spotkaniach FSC zgromadził cztery punkty, a na rozkładzie jazdy ma zwycięstwo nad SSL-em i remis z Junikowem. Dentes grał słabo. Miał wprawdzie trudniejszych rywali, których interesować będzie walka o mistrzostwo, ale rozmiary porażki pokazują, że jest problem. W ubiegłą sobotę żółto-niebiescy awansowali po rzutach karnych do 1/8 finału Pucharu WL Ligi. Taki mecz był im potrzebny. Dziś o 21:30 dowiemy się czy sobotni mały sukces przełożył się na formę w lidze. 

Forma

     FSC BRAGA
     DENTES STOMATOLOGIA

3. WL LIGA

20:00 – SPISKI TEAM (6.) – (4.) LOS BLANCOS (X2) / nie grali
21:30 – PIMR (4.) – (9.) GRC SEMPER FIDELIS (1) / nie grali

W pierwszym meczu 6. kolejki spotkają się dwie ekipy, które w ostatnich dwóch meczach poniosły dwie porażki. Spiski Team na wiosnę wygrało tylko raz, z najsłabszym Green Speed Team-em. Los Blancos potrafił odnieść zwycięstwa z liderem i wiceliderem. Działo się to jednak w pierwszej kolejce, od której minął już miesiąc. Amber Gold i Africana obecnie znajdują się w wysokiej formie, czego nie można powiedzieć o Los Blancos. 

Poniedziałkowe zmagania zakończy starcie PIMR-u z GRC Semper Fidelis. Beniaminek rozpoczął sezon od dwóch zwycięstw. PIMR nie miał jednak wymagających rywali. Pokonał ICPen i W13, które w poprzednich sezonach należały do zespołów walczących o uniknięcie ostatnich lokat. Nowy-stary beniaminek, bo tak należy obecnie określać GRC Semper Fidelis wiosną w trzech meczach nie zdobył jeszcze punkty, a na zwycięstwo na WL Lidze czeka blisko dwa lata. Dziś również nie będzie lekko. PIMR to zespół, który będzie chciał jak najszybciej opuścić trzecią ligę. 

Forma

     SPISKI TEAM
     LOS BLANCOS
                PIMR
     GRC SEMPER FIDELIS

Pokaż wiadomości