Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

11 kwiecień 2017

EW zrówna się punktami z Poznaniakami?

O trzecią wygraną w sezonie zagra EW. Bardzo ważny mecz czeka Zmarnowane Talenty, które będą chciały zrehabilitować się za zeszłotygodniowy falstart. Atletico Blumarina i Africana powalczą o zrównanie się punktami z liderami.

ZAPOWIEDŹ 6. KOLEJKI (11.04.2017) / Boisko MDK przy ul. Droga Dębińska

1. WL LIGA

20:15 – EW (2.) – (8.) POBIEDZIKI (1) / 4:0, 0:5 (wo.), 4:1

Choć to dopiero początek sezonu to już na pierwszych dwóch lokatach znajdują się dwaj najwięksi faworyci do zdobycia mistrzowskiej korony. EW zajmuje obecnie drugie miejsce i ma trzy punkty straty do Poznaniaków, którzy mają jeden mecz więcej rozegrany. Jak łatwo policzyć w przypadku zwycięstwa Pasy zrównają się punktami z mistrzem. Rywala nie mają wymagającego. Pobiedziki od ponad roku szukają formy i rzadko kiedy potrafią sprawić niespodziankę w starciach z czołowymi zespołami. Dziś również nie spodziewamy się innego rozstrzygnięcia niż zwycięstwa EW.

Forma

     EW
     POBIEDZIKI

2. WL LIGA

18:45 – FYRTEL PÓŁNOC (10.) – (2.) ATLETICO BLUMARINA (X2) / 0:11
21:00 – ZMARNOWANE TALENTY (11.) – (6.) KOLORUJEMY (1X) / 8:4

Atletico zajmuje pozycję wicelidera, wygrywa mecze, ale ze swojej postawy nie może być zadowolone. W ostatnich trzech spotkaniach Blumarina dwukrotnie okazała się minimalnie lepsza od rywala i raz zanotowała porażkę. Dziś zmierzy się w pojedynku beniaminków z Fyrtlem Północ, który na swoim koncie zgromadził tylko jeden punkt. W przypadku zwycięstwa Atletico zrówna się punktami z prowadzącym Midelem.

Od falstartu wiosenną kampanię rozpoczęły Zmarnowane Talenty. Czerwono-czarni wymieniani są w roli faworytów do awansu, ale w pierwszym spotkaniu uległy Gietewu 1:3. Przyszedł czas na rehabilitację. Szósta seria spotkań będzie dla nich bardzo ważna. Talenty zagrają dwa spotkania, oba z niewygodnymi rywalami. We wtorek o 21:00 rozpoczną pojedynek z KolorujeMY, które jest zdolne do sprawienia niespodzianki z każdą ekipą WL Ligi.

Forma

     FYRTEL PÓŁNOC
     ATLETICO BLUMARINA
     ZMARNOWANE TALENTY
     KOLORUJEMY

3. WL LIGA

18:00 – MMP (8.) – (2.) AFRICANA FC (2) / nie grali
19:30 – ZOPAN (10.) – (11.) GREEN SPEED EXPRESS (1) / 6:1, 8:1

Africana po dwóch wygranych z rzędu awansowała na pozycję wicelidera i traci do prowadzącego Amber Gold trzy punkty. Dziś oba zespoły zrównają się meczami. Czy uda się Africanie zrównać także punktami? Są faworytem tego pojedynku, ale MMP to wciąż duża niewiadoma, której lekceważyć absolutnie nie można.

W pojedynku przedostatniej z ostatnią drużyną ligowej klasyfikacji zdecydowanym faworytem będą ci pierwsi. Zopan w poprzednim meczu wygrał po serii niepowodzeń i ma chrapkę na skok w tabeli. Green Speed Express, choć nadal przegrywa, to z każdym spotkaniem nabiera doświadczenia i prezentuje się lepiej niż w zeszłym roku. Historia pojedynków zdecydowanie przemawia za Zopanem, który w dwóch meczach odniósł dwa wysokie zwycięstwa.

Forma

                  MMP
     AFRICANA FC
     ZOPAN
     GREEN SPEED EXPRESS

 

Pokaż wiadomości