Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

12 kwiecień 2017

CSM zagra o wicelidera

CSM po dzisiejszych meczach może być już wiceliderem. O przynależność do czołówki Ślusarze powalczą z KolorujeMY. Remo zagra z TBS Squad-em o pierwsze w historii zwycięstwo na WL Lidze. 

ZAPOWIEDŹ 6. KOLEJKI WL LIGI (12.04.2017) / Boisko CKZiU przy ul. Grunwaldzkiej

2. WL LIGA

20:00 – FC ŚLUSARZE (5.) – (6.) KOLORUJEMY (1X) / 2:2, 7:6, 7:2
20:45 – CSM (4.) – (10.) SZTURMOWCY (1) / nie grali

Drugi mecz w przeciągu 24 godzin rozegra KolorujeMY. We wtorkowy wieczór biało-czarni nie sprostali Zmarnowanym Talentom, dzień później przyjdzie zmierzą ze Ślusarzami. Rywale na boisku są niepokonani, ale mają na koncie wpadkę w postaci przegrania meczu walkowerem. KolorujeMY na wiosnę zgromadziło skromne cztery oczka. Będzie to czwarty pojedynek w historii. W poprzednich dwukrotnie wygrywali Ślusarze, a w ostatnim meczu pomiędzy obiema ekipami padł remis 2:2. 

Po dzisiejszej kolejce wiceliderem grupy może zostać CSM, którego wiosenne mecze … nie mają żadnego związku ze sobą. Żółto-czarni wygrali walkowerem, pokonali po bramce w ostatniej minucie Fajerwerkowo.pl, otrzymali solidne dwucyfrowe baty od mateco Grunwald, a w pucharze nie dali rady trzecioligowcowi. Rywalem CSM-u będą Szturmowcy, którzy sezon rozpoczęli od zwycięstwa, a następnie trzykrotnie uznali wyższość rywali. 

Forma

     FC ŚLUSARZE
     KOLORUJEMY
     CSM
     SZTURMOWCY

3. WL LIGA

21:30 – REMO (8.) – (6.) TBS SQUAD (2) / nie grali

TBS Squad po dwóch niepowodzeniach wrócił na właściwe tory i zgarnął sześć punktów. Obecnie różowo-czarni zajmują szóste miejsce, a w przypadku zwycięstwa mogą zrównać się dorobkiem z wiceliderem. Remo sezon rozpoczęło od porażki z Fabryką Burgerów. Ze swojej postawy mogą być zadowoleni, bo zagrali dobre zawody, które są dobrym prognostykiem przed kolejnymi meczami na WL Lidze.  

Forma

                      REMO
     TBS SQUAD

Pokaż wiadomości