Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

19 kwiecień 2017

Kosox zagra o czwarte zwycięstwo na wiosnę

W środowy wieczór na Grunwaldzkiej odbędą się trzy pojedynki. W drugoligowych bojach Kosox zmierzy się ze sklepzzegarkami.pl. O wydostanie się z dolnych rejonów tabeli zagrają Fyrtel z Lechitą. W jedynym meczu w ramach trzeciej ligi Fabryka Burgerów spotka się z W13. 

ZAPOWIEDŹ 7. KOLEJKI WL LIGI (19.04.2017) | Boisko CKZiU przy ul. Grunwaldzkiej

2. WL LIGA

20:00 – FYRTEL PÓŁNOC (10.) – (11.) LECHITA.NET (1X) / 2:6, 4:4, 2:4
21:30 – KOSOX TEAM (3.) – (7.) SKLEPZZEGARKAMI.PL (1) / 5:2

Fyrtel Północ wraz z Lechitą.net w ośmiu meczach zdobyli razem zaledwie jeden punkt i to wywalczony przez beniaminka w pierwszym meczu po golach w ostatniej minucie. W kolejnych tygodniach nastąpiła seria porażek, która trwa do dziś. Kto ją przełamie ten ucieknie na chwilę ze strefy zagrożonej grą w grupie spadkowej. Oba zespoły miały okazję grać przeciw sobie. Mało kto jednak pamięta już o tych meczach. Fyrtel jeszcze jako Sekcja Winogrady miał od zawsze problemy z Lechitą, który w tamtym okresie był topową drużyną elity. 

Kosox na wiosnę wygrał wszystkie trzy pojedynki i wciąż ściga Midel, który również nie stracił ani jednego punktu. W dzisiejszym spotkaniu zmierzy się z ekipą sklepzzegarkami.pl. Czołówka nie zalicza wpadek i aby nie stracić z nią kontaktu należy wygrywać. Sprawa trzech miejsc w grupie mistrzowskiej jest otwarta, ale każdy remis czy porażka przy jednoczesnych zwycięstwach Midela, Atletico i Kosoxu mocno komplikuje sytuację. Sklepzzegarkami.pl ma na koncie zaledwie cztery punkty i jeśli nie chce wypaść z wyścigu po najlepszą szóstkę drugiego frontu musi powiększyć dorobek. 

Forma

     FYRTEL PÓŁNOC
     LECHITA.NET
     KOSOX TEAM
     SKLEPZZEGARKAMI.PL

3. WL LIGA

20:45 – FABRYKA BURGERÓW (5.) – (10.) W13 (1) / 5:4

Ścisk w czołówce grupy pierwszej panuje niemiłosierny. Między drugim a szóstym w tabeli nie ma różnicy punktowej, jest jedynie ta w ilości meczów i bramek. Dziś szansę na ucieczkę z tego skupiska ma Fabryka Burgerów, której rywal okupuje ostatnie miejsce w klasyfikacji. W13 w tym sezonie nie zdobył choćby punktu, a w dwóch poprzednich spotkaniach łącznie stracił aż 21 bramek. Każde inne rozstrzygnięcie niż zwycięstwo Fabryki zostanie przyjęte jako sensacja. Jesienią W13 było bardzo bliskie sprawienia sporej niespodzianki. Przegrało z Burgerami 4:5 tracąc gola w ostatniej minucie gry. 

Forma

     FABRYKA BURGERÓW
     W13

Pokaż wiadomości