Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

20 kwiecień 2017

Grają liderzy elity

Dziś WL Liga, jak to w czwartek, zagra na dwóch boiskach. Na jednym boisku królować będzie pojedynek EW z Seagulls, na drugim Poznaniaków z Bragą. Czy liderzy powiększą przewagę nad resztą stawki? Dowiemy się po 22. 

ZAPOWIEDŹ 7. KOLEJKI WL LIGI (20.04.2017) | Boiska CKZiU przy ul. Grunwaldzkiej i SP17 na os. Bolesława Chrobrego

1. WL LIGA

21:00 – EW (2.) – (3.) SEAGULLS UNITED (1X) / 6:8, 3:2
21:30 – POZNANIACY (1.) – (5.) FSC BRAGA (1) / nie grali

Wyścig trwa. Dziś o punkty powalczy dwóch największych rywali w walce o mistrzowską koronę. Na Chrobrego EW czeka pojedynek z Seagulls United, które obecnie zajmuje trzecie miejsce. Mewy początku sezonu nie mogą zaliczyć do udanych. Dorobek punktowy nie jest imponujący i wynosi zaledwie cztery punkty. Seagulls tydzień temu przełamali serię czterech meczów bez zwycięstwa, w których zawarte były także aż trzy porażki. Pasy, choć nie bez trudu, wygrywają kolejne mecze i depczą po piętach Poznaniakom. 

Mistrzowie zmierzą się w innym rejonie Poznania z Bragą, która po obiecującym początku wysoko przegrała z Dentesem 0:5. Poznaniacy idą jak burza, w czterech meczach zgromadzili komplet, a dziś wszystkie znaki na niebie wskazują, że ten dorobek powiększy się o kolejne trzy punkty. 

Forma

     EW
     SEAGULLS UNITED
     POZNANIACY
     FSC BRAGA

2. WL LIGA

20:00 – CSM (5.) – (3.) GIETEWU (X2) / 3:2
20:45 – FAJERWERKOWO.PL (7.) – (11.) STOCZNIOWIEC (1) / 5:3, 3:3

Do trzech razy sztuka. Gietewu zagra z CSM-em o lidera. Poprzednie podchody pod pierwszą lokatę zakończyły się remisami. Żółto-czarni również w tym sezonie nie zawodzą i poza fatalnym pojedynkiem z mateco ulokowali się w czołówce. Wygrana da CSM-owi zrównanie się punktami z Onymi. 

Rywalizacja w grupie pierwszej jest bardzo wyrównana. Fajerwerkowo.pl, które w ostatnich dwóch spotkaniach dwukrotnie schodziło z boiska bez zdobyczy punktowej, może dziś awansować do pierwszej trójki. Stoczniowiec w tym sezonie zdobył zaledwie jeden punkt i od początku rozgrywek okupuje ostatnie miejsce, którego nie opuści nawet, gdy pokona Fajerwerkowo.pl. 

Forma

     CSM
     GIETEWU
     FAJERWERKOWO.PL
     STOCZNIOWIEC

3. WL LIGA

20:15 – SPISKI TEAM (6.) – (9.) PRZ (1X) / nie grali

W ostatnich meczach oba zespoły po serii porażek zdobyły po trzy punkty, więc do dzisiejszego spotkania przystąpią w dobrych nastrojach. W tabeli wyżej jest Spiski Team, które w przypadku wygranej nad PRZ złapie kontakt ze ścisłą czołówką. 

Forma

     SPISKI TEAM
     PRZ

Pokaż wiadomości