Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

26 kwiecień 2017

Kosox i PCB dogonią liderów?

Midel i Atletico Blumarina wygrały swoje mecze. Jak dziś odpowiedzą PCB i Kosox Team? O powrót na pozycję lidera grupy pierwszej powalczą Oni. Ich rywal – Gietewu stanie przed szansą awansu na drugą lokatę. 

Gra czołówka

W środowy wieczór odbędą się trzy spotkania, wszystkie w ramach drugoligowych rozgrywek. Jako pierwsi na placu boju pojawią się zawodnicy LED Lighting Team i PCB Antoninek, którzy w tabeli są sąsiadami z identyczną liczbą punktów. W lepszej sytuacji są fioletowo-biali mający dwa mecze mniej rozegrane. PCB jeśli chce myśleć o awansie do grupy mistrzowskiej musi wygrywać. Poprzeczkę wysoko zawiesiły trzy pierwsze drużyny, które ani myślą zaliczyć wpadkę. Będzie to piąta potyczka pomiędzy PCB i Ledami. Przed dzisiejszym pojedynkiem jest remisowo. 

Kosox Team powalczy o piąte zwycięstwo. Obecnie zajmują trzecie miejsce i tracą odpowiednio sześć i trzy punkty do liderów – Midela i Atletico Blumariny. Ich dzisiejszy rywal – Fyrtel Północ w ostatnim spotkaniu zanotował pierwszą wiosenną wygraną, która pozwoliła złapać oddech. Zdecydowanym faworytem dzisiejszego pojedynku jest Kosox Team. 

Na zakończenie środowej kolejki czeka nas mecz na szczycie grupy pierwszej pomiędzy Onymi i Gietewu. Żółto-czarni wczoraj stracili fotel lidera, którą mogą dziś odzyskać. Muszą jednak pokonać … niepokonane Gietewu. Czerwono-czarni kilka razy zaprzepaścili szansę na przegonienie Onych. Dziś zagrają z nimi bezpośrednie spotkanie, po którym mogą wskoczyć na pozycję wicelidera tabeli. Historia gier obu zespołów jest bogatsza w Pucharze WL Ligi. W lidze Oni rywalizowali z Gietewu zaledwie raz wygrywając 5:2. W pucharze odbyły się aż cztery pojedynki, dwa razy wygrali Oni (w tym mecz o brązowe medale) i po razie po rzutach karnych awansowały obie ekipy.

ZAPOWIEDŹ 8. KOLEJKI 2. WL LIGI (26.04.2017) | Boisko CKZiU przy ul. Grunwaldzkiej

20:00 – LED LIGHTING TEAM (5.) – (4.) PCB ANTONINEK (X2) / 1:2, 4:2, 2:4
20:45 – FYRTEL PÓŁNOC (8.) – (3.) KOSOX TEAM (2) / nie grali
21:30 – ONI (2.) – (5.) GIETEWU (1X) / 5:2

Forma

     LED LIGHTING TEAM
     PCB ANTONINEK
     FYRTEL PÓŁNOC
     KOSOX TEAM
     ONI
     GIETEWU

Pokaż wiadomości