Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

27 styczeń 2018

FC Štilić liderem i z awansem do Final Four

Za nami 13. kolejka wirtualnych rozgrywek, która została rozbita na dwa dni. Na pierwsze miejsce powrócił FC Štilić, który w meczu na szczycie, już w ramach grupy mistrzowskiej, ograł OPL Team. 

DWL lepszy we wtorkowym maratonie

Przedostatnią kolejkę rozpoczęliśmy we wtorek. W ten dzień w ośrodku Kibice Razem-Lech Poznań zjawiły się zaledwie dwie drużyny, które rozegrały aż cztery mecze. Rywalizacja DWL z Białymi Ratajami zakończyła się na korzyść tej pierwszej ekipy. Zawodnicy grający Manchesterem United zdobyli siedem punktów, na które składały dwa zwycięstwa i remis. Ostatnie spotkanie zakończyło się z powodzeniem dla Białych Rataj, które wyjeżdżały z KR-u z czterema oczkami.  

FC Štilić wraca na fotel lidera

Trzy dni później w piątkowy wieczór gościły trzy ekipy: OPL Team, FC Štilić i LED Lighting Team. Dla dwóch pierwszych drużyn każdy wygrany mecz przybliżał do mistrzostwa, a Ledów do gry w grupie mistrzowskiej. Wszystkie pojedynki oprócz ostatniego były bardzo wyrównane i kończyły się zwycięstwem różnicą jednej bramki. OPL raz wygrał 2:1 z LLT, którym też raz udało się wygrać po kapitalnym meczu z FC Štiliciem 3:2. W najciekawszym meczu tego dnia mistrzowie pokonali dotychczasowego lidera 2:1 i wrócili na  pierwsze miejsce. Mają obecnie punkt przewagi. FC Štilić ma prostą drogę do obrony tytułu. Para grająca Juventusem jeśli zwycięży w pozostałych meczach do końca nie będzie musiała oglądać się na rywali i po raz drugi zostanie mistrzami na wirtualnych boiskach.

Dodatkowo odbył się jeden mecz awansem, który zostanie zaliczony po awansie Ledów do grupy mistrzowskiej. OPL pokonał grających The Citizens 6:1 i w przypadku zaliczenia tego spotkania wyprzedzi FC Štilicia w tabeli, ale będzie miał jeden mecz więcej rozegrany.  

Wyniki 13. kolejki e-WL Ligi 

23 stycznia

Białe Rataje – DWL 2:5
Białe Rataje – DWL 1:2
DWL – Białe Rataje 2:2
DWL – Białe Rataje 0:4

26 stycznia

OPL Team – LED Lighting Team 2:1
LED Lighting Team – FC Štilić 3:2
OPL Team – FC Stilić 1:2
FC Stilić – LED Lighting Team 2:1
LED Lighting Team – FC Stilić 0:3

FC Štilić melduje się w Final Four 

Do najlepszej czwórki w Pucharze e-WL Ligi awansował FC Štilić, który gładko zwyciężył  w trzecim, decydującym meczu z LLT 3:0. Dołączyli oni do CSM-u i OPL-u, którzy są już pewni udziału w Final Four, który odbędzie  w loży STS na stadionie Lecha przy ulicy Bułgarskiej.

Wyniki 1/4 finału Pucharu e-WL Ligi | 26 stycznia

FC Štilić – LED Lighting Team 3:0
stan meczu: 2-1

Pozostałe mecze 1/4 finału

OPL Team - Pobiedziki 2-0
FC Galary – DWL 1-0
FC Štilić – LED Lighting Team 2-1
CSM – Białe Rataje 2-1

Pokaż wiadomości