Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

27 styczeń 2018

FC Štilić liderem i z awansem do Final Four

Za nami 13. kolejka wirtualnych rozgrywek, która została rozbita na dwa dni. Na pierwsze miejsce powrócił FC Štilić, który w meczu na szczycie, już w ramach grupy mistrzowskiej, ograł OPL Team. 

DWL lepszy we wtorkowym maratonie

Przedostatnią kolejkę rozpoczęliśmy we wtorek. W ten dzień w ośrodku Kibice Razem-Lech Poznań zjawiły się zaledwie dwie drużyny, które rozegrały aż cztery mecze. Rywalizacja DWL z Białymi Ratajami zakończyła się na korzyść tej pierwszej ekipy. Zawodnicy grający Manchesterem United zdobyli siedem punktów, na które składały dwa zwycięstwa i remis. Ostatnie spotkanie zakończyło się z powodzeniem dla Białych Rataj, które wyjeżdżały z KR-u z czterema oczkami.  

FC Štilić wraca na fotel lidera

Trzy dni później w piątkowy wieczór gościły trzy ekipy: OPL Team, FC Štilić i LED Lighting Team. Dla dwóch pierwszych drużyn każdy wygrany mecz przybliżał do mistrzostwa, a Ledów do gry w grupie mistrzowskiej. Wszystkie pojedynki oprócz ostatniego były bardzo wyrównane i kończyły się zwycięstwem różnicą jednej bramki. OPL raz wygrał 2:1 z LLT, którym też raz udało się wygrać po kapitalnym meczu z FC Štiliciem 3:2. W najciekawszym meczu tego dnia mistrzowie pokonali dotychczasowego lidera 2:1 i wrócili na  pierwsze miejsce. Mają obecnie punkt przewagi. FC Štilić ma prostą drogę do obrony tytułu. Para grająca Juventusem jeśli zwycięży w pozostałych meczach do końca nie będzie musiała oglądać się na rywali i po raz drugi zostanie mistrzami na wirtualnych boiskach.

Dodatkowo odbył się jeden mecz awansem, który zostanie zaliczony po awansie Ledów do grupy mistrzowskiej. OPL pokonał grających The Citizens 6:1 i w przypadku zaliczenia tego spotkania wyprzedzi FC Štilicia w tabeli, ale będzie miał jeden mecz więcej rozegrany.  

Wyniki 13. kolejki e-WL Ligi 

23 stycznia

Białe Rataje – DWL 2:5
Białe Rataje – DWL 1:2
DWL – Białe Rataje 2:2
DWL – Białe Rataje 0:4

26 stycznia

OPL Team – LED Lighting Team 2:1
LED Lighting Team – FC Štilić 3:2
OPL Team – FC Stilić 1:2
FC Stilić – LED Lighting Team 2:1
LED Lighting Team – FC Stilić 0:3

FC Štilić melduje się w Final Four 

Do najlepszej czwórki w Pucharze e-WL Ligi awansował FC Štilić, który gładko zwyciężył  w trzecim, decydującym meczu z LLT 3:0. Dołączyli oni do CSM-u i OPL-u, którzy są już pewni udziału w Final Four, który odbędzie  w loży STS na stadionie Lecha przy ulicy Bułgarskiej.

Wyniki 1/4 finału Pucharu e-WL Ligi | 26 stycznia

FC Štilić – LED Lighting Team 3:0
stan meczu: 2-1

Pozostałe mecze 1/4 finału

OPL Team - Pobiedziki 2-0
FC Galary – DWL 1-0
FC Štilić – LED Lighting Team 2-1
CSM – Białe Rataje 2-1

Pokaż wiadomości