Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

2 luty 2018

FC Štilić obronił tytuł mistrzowski!

Grający Juventusem Turyn FC Štilić  po raz drugi z rzędu wygrał e-WL Ligę. Na finiszu wyprzedził o dwa punkty OPL Team (FC Barcelona). Brązowe medale zdobył CSM (Borussia Dortmund). 

Stawkę półfinalistów Pucharu e-WL Ligi uzupełniły grające Hiszpanią FC Galary. 

FC Štilić mistrzem

W czwartek w Ośrodku Kibice Razem zakończyliśmy ligową rywalizację drugiego sezonu e-WL ligi. Siedem drużyn, które tego dnia pojawiły się na Śródce rozegrały łącznie trzynaście meczów, a spotkania odbywały się równocześnie na dwóch stanowiskach. 

O mistrzostwo do ostatniego meczu walczył FC Štilić z OPL, zaś o trzecią lokatę CSM z Galarami. Pierwsza dwójka tego dnia miała do rozegrania po cztery mecze, w których musieli zdobyć jak największą zdobycz punktową, a każda porażka lub remis przybliżała rywala do zdobycia upragnionego tytułu. OPL na początku ograł DWL 2:0, by później przed ostatnim meczem dwa razy zremisować: 1:1 z Galarami i 2:2 z CSM. Natomiast obrońcy tytułu wygrali i przegrali z Galarami oraz zremisowali po kapitalnym meczu z CSM-em 3:3. Przed ostatnią kolejką obie te drużyny miały taką samą ilość punktów. OPL najpierw zmierzył się z szóstą drużyną ligi - DWL i ten mecz zremisował, strzelając bramkę dopiero w końcówce meczu. Ten wynik dla Štilicia oznaczał jedno .... przynajmniej remis w meczu z Galarami da im drugie mistrzostwo z rzędu. Mecz, który emocjonował wszystkich, którzy tego dnia pojawili się w KR wygrał Štilić 3:2 i to oni, ponownie zostali najlepszą drużyną na wirtualnych boiskach. Trzecie miejsce wywalczył CSM, którego zawodnik Tomasz Łysiak z 53 golami został najlepszym strzelcem ligi.

W grupie pocieszenia odbyły się dwa spotkania: Białe Rataje wygrały z Pobiedzikami 4:2 i zremisowały z DWL 2:2. W obu meczach Ratajscy grający Chelsea do przerw przegrywali 0:2. Do KR-u nie dojechał LED Lighting Team i wszystkie jego mecze zostały zweryfikowane jako wynik 3:0 na korzyść rywali.

Wyniki 14. kolejki e-WL Ligi | 1 lutego

DWL - OPL Team 0:2
FC Štilić - FC Galary 1:0
CSM - DWL 2:0
FC Galary - FC Štilić 2:1
OPL Team - DWL 1:1
FC Štilić - FC Galary 3:2
OPL Team - CSM 2:2
FC Štilić - CSM 3:3
OPL Team - FC Galary 1:1
CSM - FC Galary 1:2
FC Galary - CSM 0:2
Białe Rataje - Pobiedziki 4:2
Białe Rataje - DWL 2:2
Białe Rataje - LED Lighting Team 3:0 (walkower)
Pobiedziki - LED Lighting Team 3:0 (walkower)
Białe Rataje - LED Lighting Team 3:0 (walkower)
DWL - LED Lighting Team 3:0 (walkower)

FC Galary uzupełniają Final Four

Poznaliśmy ostatnią drużynę, która zapewniła sobie awans do finału Pucharu rozgrywanego w loży STS na Inea Stadionie. Są to FC Galary, które w drugim meczu po raz drugi pokonały DWL. 

Wyniki 1/4 finału Pucharu e-WL Ligi | 1 lutego

FC Galary – DWL 2:0
stan meczu: 2-0

Pozostałe mecze 1/4 finału

OPL Team - Pobiedziki 2-0
FC Galary – DWL 2-0
FC Štilić – LED Lighting Team 2-1
CSM – Białe Rataje 2-1

Awans do półfinału: OPL Team, FC Galary, FC Štilić, CSM

Pokaż wiadomości