Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

3 luty 2018

Wyniki na żywo z 8. turnieju pamięci Powstania Wielkopolskiego

Od godziny 15 trwać będzie 8. Turniej pamięci Powstania Wielkopolskiego. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo. 

Turniej współfinansowany jest przez Miasto Poznań. Partnerem rozgrywek zostały Wielkopolskie Muzeum Niepodległości i Muzeum Powstania Wielkopolskiego

Grupa A

Lorak - Poznańskie Orły 0:1 (Adam Mucha)
FC Galary - Remo 3:1 (Sebiastian Biernacki 2, Mateusz Gozdek - Mateusz Cwojdziński)
Poznańskie Orły - Poznaniacy 2:2 (Jan Ratic, Roman Hrynko - Jakub Kowalik, Grzegorz Olejniczak)
Lorak - FC Galary 2:4 (Marcin Kordus 2 - Mateusz Gozdek 2, Dawid Borysiak, Karol Słodzinka (samob.))
Remo - Poznaniacy 0:3 (Jędrzej Strzódka, Paweł Jarecki, Grzegorz Olejniczak)
Poznańskie Orły - FC Galary 1:3 (Roman Hrynko - Adrian Wartecki 2, Mateusz Gozdek)
Lorak - Poznaniacy 2:4 (Krzysztof Piechowiak 2 - Michał Siatkowski, Robert Kaczmarek, Jakub Kowalik, Jędrzej Strzódka)
Remo - Poznańskie Orły
0:0

FC Galary - Poznaniacy 0:3 (Jędrzej Strzódka, Jakub Kowalik, Grzegorz Olejniczak)
Lorak - Remo 0:6 (Michał Golak 2, Juliusz Izdebski, Wojciech Giełda, Szymon Rachuta, Mateusz Cwojdziński)

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

Poznaniacy

4

10

12:4

2.

FC Galary

4

9

10:7

3.

Poznańskie Orły

4

5

4:5

4.

Remo

4

4

6:6

5.

Lorak

4

0

4:14

Grupa B

EW - Logo Print 3:0 (Marcin Szulerowicz, Jakub Pawlaczyk, Tomasz Smura)
SSL Grant - MMP 2:1 (Tomasz Dutkiewicz, Hubert Tórz - Patryk Kusza)
EW - SSL Grant 4:0 (Marcin Antczak 2, Jan Makowski, Marcin Szulerowicz)
Logo Print - MMP 0:1 (Adam Hoedke)
EW - MMP 1:2 (Michał Niedźwiedzki - Adam Hoedke 2)
Logo Print - SSL Grant 1:1 (Mateusz Bednarek - Ryszard Andrzejewski)

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

MMP

3

6

4:3

2.

EW

3

6

8:2

3.

SSL Grant

3

4

3:6

4.

Logo Print

3

1

1:5

Faza pucharowa

Baraż o 1/4 finału (1x10 minut)

Logo Print - Lorak 6:0 (Sławomir Makowski 3, Stanisław Makowski 2, Mateusz Bednarek)
SSL Grant - Remo 2:3 (Hubert Tórz 2 - Wojciech Giełda 3)
Poznańskie Orły - Logo Print 0:2 (Stanisław Makowski 2)

1/4 finału (1x10 minut)

FC Galary - Remo 1:1 karne 1:0 (Błażej Mielcarek - Szymon Rachuta)
EW - Logo Print 0:0 karne 2:3

1/2 finału (1x10 minut)

MMP - FC Galary 2:0 (Piotr Niedźwiedź, Adam Hoedke)
Poznaniacy - Logo Print 0:0 karne
3:1

Mecz o 3. miejsce (1x10 minut)

FC Galary - Logo Print 0:6 (Stanisław Makowski 3, Michał Pecold, Piotr Makowski, Mateusz Bednarek)

Finał (1x13 minut, przy wyniku stykowym (remis, prowadzenie jedną bramką) ostatnia minuta będzie zatrzymywana)

MMP - Poznaniacy 0:4 (Michał Siatkowski 2, Jakub Kowalik, Mariusz Bocheński)

Pokaż wiadomości