Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

3 luty 2018

Kto następny w grupie mistrzowskiej?

Pierwsza runda finiszuje. W najbliższą niedzielę powinniśmy poznać kolejne drużyny, które dołączą do Dentesu Stomatologia. 

Zacięta walka o grupę mistrzowską

Dentes wywalczył awans przed tygodniem, więc pozostało jeszcze pięć wolnych miejsc. Najwyżej sklasyfikowany jest MMP, który w sobotę niespodziewanie zajął drugie miejsce w turnieju pamięci Powstania Wielkopolskiego. Dzień później przyjedzie na jeden ligowy pojedynek z LED Lighting Team, który będzie miał duże znacznie dla obu ekip. MMP po dwóch porażkach nadal zajmuje pozycję wicelidera, ale już nie może pozwolić sobie na wpadkę. Kolejne przegrane rywale już wykorzystają. Ledy w przypadku wygranej przystąpią do kolejnej potyczki, której stawką będzie trzecie miejsce przed decydującą kolejką pierwszej rundy. Rywalem będą Orły Huberta, które będą miały w nogach ciężką przeprawę przeciwko Szturmowcom. Dwa pojedynki Orłów, podobnie jak Ledów są klasycznymi meczami o sześć punktów. Każdy wynik całkowicie odmieni czołówkę tabeli. 

Dentes zmierza po awans, CSM przed kolejnym maratonem

Dwa mecze czekają lidera rozgrywek. Dentes zaprezentuje się po raz ostatni w pierwszej rundzie. W pierwszym pojedynku czeka ich rywalizacja ze Szturmowcami, w drugim z outsiderem Torpedą Koninko. Żółto-niebiescy przyjadą po sześć punktów, które pozwolą na powiększenie przewagi nad resztą stawki. 

Po raz trzeci z rzędu po trzy mecze zagra CSM, któremu … służą takie maratony. Podczas pierwszego zgarnęli dziewięć oczek, tydzień później poszło słabiej, ale udało się odebrać punkty Dentesowi i wygrać z Ledami. Niestety dla CSM-u pierwszy mecz przeciwko zajmującym wówczas przedostatnią lokatę Avengersom całkowicie nie wyszedł i musieli po raz pierwszy podczas obecnej kampanii schodzić bez jakiekolwiek zdobyczy. W niedzielę czeka ich łatwiejsze zadanie. Rywalizować będą z trzema drużynami, które nie mają już szans na grę w grupie mistrzowskiej. Na początek CSM zmierzy się z ostatnią Torpedą, a następnie stanie naprzeciw Green Speed Express. Siódmą kolejkę zakończy pojedynkiem z PWW Bandą, które ma jeszcze matematyczne szanse. Lider drugiej ligi na zakończenie ubiegłego roku musi wygrać z CSM-em, a następnie liczyć na wiele, bardzo wiele sprzyjających wyników. 

PRZ wraca do gry

Trzy tygodnie temu PRZ wskoczył na pozycję wicelidera, a następnie dwukrotnie pauzował. Rywale nie próżnowali i podczas swojej następnej wizyty w hali przy ulicy Żonkilowej winogradzianie będą startować już z siódmej lokaty. Czeka ich też jeden pojedynek, w którym zmierzą się z Avengersami. Beniaminek w poprzedniej kolejce sprawił nie lada niespodziankę i pokonał CSM. Dołożył do tego planową wygraną nad Torpedą i wskoczył na dziesiąte miejsce. Do PRZ traci trzy punkty i również w niedzielę zagra jeden mecz ligowy. Będzie to potyczka o przysłowiowe sześć oczek. 

Kto z kim w 7. kolejce 2. WL Ligi?

09:25 - PRZ (7.) – Avengers (10.) / nie grali
13:10 - LED Lighting Team (6.) – MMP (2.) / nie grali
13:40 - Orły Huberta (4.) – Szturmowcy (8.) / nie grali
14:15 - Orły Huberta (4.) - LED Lighting Team (6.) / nie grali
15:30 - Szturmowcy (8.) - Dentes Stomatologia (1.) / nie grali
16:30 - SHP Torpeda Koninko (13.) - Dentes Stomatologia (1.) / nie grali
17:30 - SHP Torpeda Koninko (13.) - CSM (3.) / nie grali
18:25 - CSM (3.) - Green Speed Express (11.) / nie grali
19:05 - PWW Banda (9.) – CSM (3.) / nie grali

Pauzują: Gietewu, Spiski Team

Nasze typy

PRZ – Avengers X
LED Lighting Team – MMP X
Orły Huberta – Szturmowcy 2
Orły Huberta – LED Lighting Team 2
Szturmowcy – Dentes Stomatologia 2 
SHP Torpeda Koninko – Dentes Stomatologia 2
SHP Torpeda Koninko – CSM 2
CSM – Green Speed Express 1
PWW Banda – CSM 2

Pokaż wiadomości