Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

10 luty 2018

FC Stilić w potrójnej koronie!

FC Stilić dzięki dwóm wygranym w finale z FC Galarami wywalczył złote medale w Pucharze e-WL Ligi! Brązowe krążki po zwycięstwie po rzutach karnych z OPL Team zdobył CSM. Final Four Puchar e-WL Ligi został po raz drugi rozegrany w loży STS na stadionie Lecha Poznań. 

Półfinały do trzech meczów

W piątkowy wieczór w loży STS na Inea Stadionie zakończyliśmy zmagania na wirtualnych boiskach. Pod trybunami stadionu Lecha Poznań gościliśmy cztery najlepsze drużyny w e-WL Ligi: FC Štilić, OPL Team, CSM i FC Galary, które rozgrywały mecze w ramach Final Four Pucharu e-WL Ligi. Losowanie, które odbyło się tuż przed rozpoczęciem piątkowej rywalizacji wyłoniło następujące pary półfinałowe: FC Galary - CSM i FC Štilić – OPL Team.Mecze odbywały się do dwóch zwycięstw. W pierwszym jak i w drugim półfinale oglądaliśmy aż trzy pojedynki, ponieważ po dwóch rozegranych meczach nie wyłoniono zwycięzców. 

Galary grające Hiszpanią pierwszy swój mecz przegrały z Argentyną prowadzoną przez CSM 0:1, by potem dwukrotnie wygrać 5:1 i 1:0. W drugim półfinale obrońcy trofeum rozpoczęli rywalizację od wysokiego zwycięstwa nad FC Štiliciem 4:0. Drugi mecz Belgia, którą grał FCŠ ograła Portugalię OPL-a 3:0. W decydującym trzecim spotkaniu, po bardzo emocjonującym meczu mistrzowie wygrali 3:2 i awansowali do finału, gdzie czekały na nich FC Galary. 

FC Štilić wygrywa puchar

Pojedynek o 3.miejsce po trzech meczach i rzutach karnych CSM wygrał z OPL. W finale zawodnicy FC Štilicia dwukrotnie okazali się lepsi od FC Galarów i to oni mogli cieszyć się ze zdobycia potrójnej korony na koniec sezonu. Najlepszym strzelcem rozgrywek pucharowych został podobnie jak w lidze, Tomasz Łysiak z CSM. 

Na koniec piątkowej rozgrywki odbyło się uroczyste rozdanie medali i pucharów dla najlepszych drużyn w drugiej edycji e-WL Ligi. 

Wyniki Final Four Pucharu e-WL Ligi | 9 lutego

1/2 finału 

FC Galary - CSM 0:1 
FC Galary - CSM 5:1 
FC Galary - CSM 1:0
Stan meczów: 2-1

FC Stilić - OPL Team 0:4 
FC Stilić - OPL Team 3:0 
FC Stilić - OPL Team 3:2 
Stan meczów: 2-1

Mecz o 3.miejsce 

CSM - OPL Team 5:4 
CSM - OPL Team 2:3 
CSM - OPL Team 2:2 karne 2:1
Stan meczów: 2-1

Finał 

FC Stilić - FC Galary 3:2 
FC Stilić - FC Galary 2:1
Stan meczów: 2-0

Pokaż wiadomości