Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

10 luty 2018

FC Stilić w potrójnej koronie!

FC Stilić dzięki dwóm wygranym w finale z FC Galarami wywalczył złote medale w Pucharze e-WL Ligi! Brązowe krążki po zwycięstwie po rzutach karnych z OPL Team zdobył CSM. Final Four Puchar e-WL Ligi został po raz drugi rozegrany w loży STS na stadionie Lecha Poznań. 

Półfinały do trzech meczów

W piątkowy wieczór w loży STS na Inea Stadionie zakończyliśmy zmagania na wirtualnych boiskach. Pod trybunami stadionu Lecha Poznań gościliśmy cztery najlepsze drużyny w e-WL Ligi: FC Štilić, OPL Team, CSM i FC Galary, które rozgrywały mecze w ramach Final Four Pucharu e-WL Ligi. Losowanie, które odbyło się tuż przed rozpoczęciem piątkowej rywalizacji wyłoniło następujące pary półfinałowe: FC Galary - CSM i FC Štilić – OPL Team.Mecze odbywały się do dwóch zwycięstw. W pierwszym jak i w drugim półfinale oglądaliśmy aż trzy pojedynki, ponieważ po dwóch rozegranych meczach nie wyłoniono zwycięzców. 

Galary grające Hiszpanią pierwszy swój mecz przegrały z Argentyną prowadzoną przez CSM 0:1, by potem dwukrotnie wygrać 5:1 i 1:0. W drugim półfinale obrońcy trofeum rozpoczęli rywalizację od wysokiego zwycięstwa nad FC Štiliciem 4:0. Drugi mecz Belgia, którą grał FCŠ ograła Portugalię OPL-a 3:0. W decydującym trzecim spotkaniu, po bardzo emocjonującym meczu mistrzowie wygrali 3:2 i awansowali do finału, gdzie czekały na nich FC Galary. 

FC Štilić wygrywa puchar

Pojedynek o 3.miejsce po trzech meczach i rzutach karnych CSM wygrał z OPL. W finale zawodnicy FC Štilicia dwukrotnie okazali się lepsi od FC Galarów i to oni mogli cieszyć się ze zdobycia potrójnej korony na koniec sezonu. Najlepszym strzelcem rozgrywek pucharowych został podobnie jak w lidze, Tomasz Łysiak z CSM. 

Na koniec piątkowej rozgrywki odbyło się uroczyste rozdanie medali i pucharów dla najlepszych drużyn w drugiej edycji e-WL Ligi. 

Wyniki Final Four Pucharu e-WL Ligi | 9 lutego

1/2 finału 

FC Galary - CSM 0:1 
FC Galary - CSM 5:1 
FC Galary - CSM 1:0
Stan meczów: 2-1

FC Stilić - OPL Team 0:4 
FC Stilić - OPL Team 3:0 
FC Stilić - OPL Team 3:2 
Stan meczów: 2-1

Mecz o 3.miejsce 

CSM - OPL Team 5:4 
CSM - OPL Team 2:3 
CSM - OPL Team 2:2 karne 2:1
Stan meczów: 2-1

Finał 

FC Stilić - FC Galary 3:2 
FC Stilić - FC Galary 2:1
Stan meczów: 2-0

Pokaż wiadomości