Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

14 luty 2018

Najlepszych za jesień nagrodzimy we wtorek 20 lutego

12 Sports Bar & Restaurant po raz kolejny gościć będzie najlepsze drużyny WL Ligi. Podczas gali, która odbędzie się wyjątkowo we wtorek 20 lutego nagrodzone zostaną najlepsze drużyny jesiennej edycji rozgrywek. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich zawodników i kibiców do przybycia do restauracji mieszczącej się pod 3. trybuną Stadionu Lecha. 

Podczas gali odbędą się losowania fazy finałowej Pucharu WL Ligi i Superpucharu WL Ligi. Przedstawiony zostanie również podział drugiej ligi na grupy w sezonie wiosennym. 

Dlaczego wtorek? Już odpowiadamy. Przede wszystkim przy okazji halowego sezonu brakuje terminów na przeprowadzenie gali w piątkowy wieczór. Głównie z uwagi na rozgrywanie ligowych kolejek w soboty, co spowodowane jest niedzielnymi meczami Lecha. Przypominamy także, że od blisko roku w piątki rozgrywana jest e-WL Liga. Sporym utrudnieniem była także organizacja turnieju pamięci Powstania Wielkopolskiego, który odbył się w sobotę. 

Dość istotnym argumentem przemawiającym za wtorkowym wieczorem był także szlagierowo zapowiadający się pojedynek 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym Chelsea podejmować będzie Barcelonę. Podczas gali będzie można także przeprowadzić losowanie Pucharu WL Ligi, którego faza grupowa zakończy się w najbliższy weekend. Będzie to też doskonała okazja do rozlosowania par Superpucharu. 

Plan gali

19:30 – początek gali
19:45 – rozdanie nagród za jesienną edycję
20:00 – losowanie fazy finałowej Pucharu WL Ligi
20:15 – losowanie Superpucharu WL Ligi
20:30 – przedstawienie podziału 2. WL Ligi na grupy
20:45 – transmisja meczu: Chelsea – Barcelona
23:00 – zakończenie gali 

Po odbiór nagród zapraszamy następujące zespoły: EW, Midel, Seagulls United, Tajfun, mateco Grunwald, Zmarnowane Talenty, Poznańskie Orły, Remo, Zopan, OPL Team, Volkswagen-Odlewnia. 

Pokaż wiadomości