Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

16 luty 2018

Rusza wyścig po awans do pierwszej ligi

Rozpoczyna się walka o promocję do elity. Już na starcie rywalizacji w  drugiej rundzie dojdzie do dwóch pojedynków z udziałem pierwszej trójki.

Dwa mecze kolejki

Do pierwszej ligi awans wywalczą dwie najlepsze drużyny.  Walczą o nie trzy drużyny – CSM, Dentes Stomatologia i LED Lighting Team. Pozostałe ekipy będą musiały liczyć na dużą dozę szczęścia, żeby włączyć się do wyścigu po elitę. Jedną z nich jest MMP, które w sobotnie popołudnie zagra dwa mecze. Na początek zmierzy się z Ledami, a dzień zakończy rywalizacją z liderującym CSM. MMP potrzebuje dwóch wygranych i remisu w pojedynku dwóch, obecnie najlepszych ekip na drugim froncie. To i tak będzie mało. Na kolejne niespodzianki, przy okazji swoich wygranych, będzie musiało liczyć w następnych kolejkach. 

Duży krok w kierunku 1. WL Ligi może zrobić każda drużyna z pierwszej trójki, ale jedna może ten krok wydłużyć. Tą ekipą jest Dentes Stomatologia. Żółto-niebieskich czekają boje z CSM-em (w pierwszym meczu 3:3) i Ledami (9:1). Zwycięstwa nie tylko dadzą sześć punktów, ale także pozbawią nich najgroźniejszych rywali. CSM i Ledy oprócz starcia z Dentesem zagrają również z MMP. W pierwszej rundzie faworyci wygrali, odpowiednio 5:3 i 5:0. 

Kto z kim w 9. kolejce w grupie mistrzowskiej 2. WL Ligi? | 17 lutego

17:20 - LED Lighting Team (3.) – MMP (6.) / 5:0
18:20 - LED Lighting Team (3.) - Dentes Stomatologia (2.) / 1:9
18:50 - MMP (6.) – CSM (1.) / 3:5
19:30 - Dentes Stomatologia (2.) – CSM (1.) / 3:3

Pauzują: PRZ, Szturmowcy

Cztery mecze Avengersów

W grupie pocieszenia odbędzie się sześć pojedynków, z których najwięcej, bo aż cztery rozegra obecny lider – Avengers. Czekają ich mecze z PWW, Torpedą, Spiski i Gietewu. Ten najważniejszy, bo z zespołem, który jest tuż za nimi zagrają na sam koniec. W ostatnią niedzielę Avengers pokonali Gietewu aż 6:0. Teraz muszą nastawić się na zdecydowanie cięższy bój, gdyż zagrają go jako czwarty, a w tym przypadku duży wpływ na dyspozycję będzie miało przygotowanie fizyczne. 

Opórcz pojedynków Avengersów PWW zmierzy się z Torpedą, a Spiski zagra z Gietewu. Czerwono-czarni jeśli chcą utrzymać kontakt z liderem muszą ograć rywala, z którym grają od początku istnienia WL Ligi, a w drugim pojedynku zdobyć trzy punkty w bezpośrednim starciu z Avengers. 

Kto z kim w 9. kolejce w grupie pocieszenia 2. WL Ligi? | 17 lutego

14:40 - PWW Banda (10.) - SHP Torpeda Koninko (13.) / 10:4
15:20 - PWW Banda (10.) – Avengers (7.) / 6:2
15:50 - SHP Torpeda Koninko (13.) – Avengers (7.) / 1:11
16:20 - Spiski Team (11.) – Gietewu (9.) / 1:2, 5:1, 2:1
16:50 - Avengers (7.) - Spiski Team (11.) / 6:1
17:50 - Gietewu (9.) – Avengers (7.) / 0:6

Pauzują: Orły Huberta, Green Speed Express

Pokaż wiadomości