Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

2 marzec 2018

Dentes Stomatologia w drodze po mistrzostwo drugiej ligi

Już tylko cztery punkty w dwóch spotkaniach brakują Dentesowi do wygrania rywalizacji na drugim froncie. W decydującym pojedynku żółto-niebiescy zmierzą się z walczącymi o brązowe krążki Szturmowcami. W grupie pocieszenie Avengersi zagrają z Orłami Huberta o zwycięstwo w grupie pocieszenia. 

Cztery punkty do mistrzostwa

Sytuacja w tabeli pierwszej ligi została powielona na drugim froncie. W sobotę pauzować będzie lider (CSM) i trzeci zespół (LED Lighting Team), a o punkty rywalizować będą zespoły, które znajdują się za ich plecami i mają szansę na wyprzedzenie. Dentes Stomatologia ma punkt straty do żółto-czarnych i rozegra ostatnie dwa ligowe pojedynki w tym sezonie, w których powalczy o złoto. Do mistrzostwa drugiej ligi brakuje im tylko czterech punktów, które muszą wywalczyć w starciach ze Szturmowcami i PRZ. Łatwo nie będzie w tym pierwszym pojedynku. Pomarańczowo-czarni w przypadku zwycięstwa z MMP zagrają z żółto-niebieskimi o awans na trzecią lokatę. Wyprzedzą o punkt Ledy, które w ostatniej kolejce zmierzą się z CSM-em. W przypadku wygranej nad Dentesem obecny lider będzie musiał wygrać z LLT, żeby zdobyć mistrzostwo! Gdy wszystko pójdzie po myśli Szturmowców to ostatni sobotni pojedynek może decydować o brązowych medalach. 

Oprócz meczów o medale odbędzie się mecz dwóch najsłabszych zespołów grupy mistrzowskiej, w którym MMP zagra z PRZ. W pierwszym meczu lepsi byli ci drudzy. 

Kto z kim w 11. kolejce grupy mistrzowskiej 2. WL Ligi? | 3 marca

14:45 – Szturmowcy (4.) – MMP (6.) | 6:4
15:15 – MMP (6.) – PRZ (5.) | 1:3
15:45 – Szturmowcy (4.) – Dentes Stomatologia (2.) | 1:3
16:15 – Dentes Stomatologia (2.) – PRZ (5.)  | 4:4

Avengers czy Orły Huberta? Kto wygra grupę pocieszenia?

Już w pierwszym sobotnim pojedynku grupy pocieszenia dojdzie do meczu na szczycie pomiędzy Avengersami i Orłami Huberta. Obie drużyny w ostatnich czterech meczach odniosły cztery wygrane. W lepszej sytuacji są jednak Avengers, którzy mają dwa punkty więcej. Im wystarczy zwycięstwo. Wówczas w drugim spotkaniu przeciwko Green Speed Express nie będą musieli zdobyć kompletu. Orły Huberta muszą wygrać oba ostatnie pojedynki. Najpierw trzeba będzie się rozprawić z Avengersami, a następnie ze Spiski Team. W pierwszej rundzie w starciu dwóch najlepszych zespołów grupy pocieszenia padł remis 3:3. 

Koniec sezonu w grupie pocieszenia

Sobotnie zmagania będą ostatnimi w grupie pocieszenia. Oprócz meczów z udziałem liderów odbędą się cztery spotkania, które zakończą rywalizację w tym sezonie. PWW Banda zmierzy się ze Spiski Team i Gietewu, natomiast SHP Torpeda Koninko powalczy o pierwsze punkty z Green Speed Express i Gietewu. 

Kto z kim w 11. kolejce grupy pocieszenia 2. WL Ligi? | 3 marca

17:30 – Avengers (7.) – Orły Huberta (8.) | 3:3
18:00 – Orły Huberta (8.) – Spiski Team (10.) | 4:4
18:30 – Avengers (7.) – Green Speed Express (9.) | 5:3
19:00 – Spiski Team (10.) – PWW Banda (11.) | 2:3
19:30 – Green Speed Express (9.) – SHP Torpeda Koninko (13.) | 24:2
20:00 – PWW Banda (11.) – Gietewu (12.) | 4:2
20:30 – Gietewu (12.) – SHP Torpeda Koninko (13.) | 15:0

 

Pokaż wiadomości