Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

9 marzec 2018

Drugoligowy ostatek

Tylko jeden mecz drugiej ligi został zaplanowany na ostatnią kolejkę. Ostatni raz zaprezentują się medaliści. Wicemistrzowie zagrają z trzecią ekipą, czyli CSM zmierzy się z LED Lighting Team. 

O prestiż

W zeszłej kolejce Szturmowcy prowadzili z Dentesem 4:1. Stracili trzy gole, które dały w ostatecznym rozrachunku remis kończący emocje związane z walką o medale. Dentes zdobył punkt potrzebny do mistrzostwa, a Szturmowcy stracili dwa oczka … potrzebne do przedłużenia szans na grę o brąz. Jeden gol mniej dla żółto-niebieskich spowodowałby, że pojedynek pomiędzy CSM-em i Ledami miałby bardzo dużą stawkę. Stało się inaczej. Emocje może wywołać jedynie … walkower oddany przez żółto-czarnych. CSM w przypadku nie pojawienia się otrzyma jeden ujemny punkt, który spowoduje, że oba zespoły zrównają się punktami, a trzecie miejsce zajmie LED Lighting Team. Jest to jednak mało prawdopodobne, że żółto-czarni dadzą sobie wyrwać awans w taki sposób. W pierwszej rundzie żółto-czarni byli lepsi wygrywając 5:2.

W ostatnim drugoligowym pojedynku o króla strzelców powalczy Krzysztof Filas, któremu do zdobycia korony brakuje aż sześć bramek. Nie jest to niemożliwe, więc jeśli napastnik będzie w formie strzeleckiej zapowiada się ciekawy pościg za Michałem Wyrwą. 

Dla Ledów pojedynek z CSM-em będzie znakomitym przetarciem przed pojedynkiem 1/8 finału z Dentesem, który rozegrają chwilę po zakończeniu spotkania z wiceliderem. 

Kto z kim w 12. kolejce 2. WL Ligi? | 11 marca

09:00 – CSM (2.) – LED Lighting Team (3.) | 5:2, 6:2, 1:4

Pokaż wiadomości