Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

11 marzec 2018

LED Lighting Team sezon kończy zwycięstwem

Zakończyły się zmagania na drugim szczeblu. W ostatnim meczu Ledy pokonały CSM.

Emocje na koniec

Bardzo ciekawe widowisko zaserwowało nam dwóch medalistów drugiej ligi. Zdobywcy brązowych krążków pokonali wicemistrzów 4:3. Do przerwy bramki nie padły. Pierwsi strzelanie rozpoczęli zawodnicy CSM-u, którzy po sześciu minutach od wznowienia gry wygrywali 2:0. LED Lighting Team, dla którego mecz z żółto-czarnymi był przystawką do dania głównego jakim był Puchar WL Ligi, nie poddał się. Złapał kontakt z rywalem, a następnie zadał dwa ciosy dające prowadzenie w 25. minucie. Ostatnie 60 sekund do prawdziwy rollercoaster. CSM grając w osłabieniu zdołał wyrównać, ale chwilę później drugie trafienie Krzysztofa Filasa rozwiało wszelkie wątpliwości. Ledy wygrały 4:3 i sezon zakończyły z punktem straty do miejsca premiowanego awansem. Ten wywalczyły Dentes Stomatologia i CSM. Z tą pierwszą drużyny LED Lighting Team rywalizował w 1/8 finału.

Wynik 12. kolejki 2. WL Ligi | 11 marca

CSM – LED Lighting Team 3:4 (0:0)
14’ Łukasz Sałata, 19’ Mariusz Grześkowiak, 26’ Dariusz Wichłacz – 23’ 26’ Krzysztof Filas, 20’ Adam Jurgowiak, 25’ Damian Targowski
Michał Fertsch, Łukasz Sałata (obaj CSM)
Łukasz Sałata (CSM, za drugą żółtą kartkę)