Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Image video hosting by TinyPic

12 marzec 2018

RKS Chuwdu obronił tytuł mistrzowski!

Nie było niespodzianki. RKS Chuwdu wygrał ostatni mecz z DWL 7:2 i zapewnił sobie drugie z rzędu mistrzostwo WL Ligi. Kapitalną końcówkę zanotowała Siupakabra, która na zakończenie halowej kampanii pokonała w prestiżowym pojedynku EW.

Chuwdu mistrz!

W ten weekend nikt by ich nie pokonał. Chuwdu na ostatniej prostej sezonu halowego pokazało, że w pełni zasłużyło na mistrzostwo WL Ligi. W decydującym meczu z DWL musieli choć zremisować, aby świętować wywalczenie złotych medali. Już po czterech minutach RKS prowadził 3:0, a na przerwę schodził wygrywając 4:1. Po zmianie stron Chuwdu kontynuowało marsz po mistrzostwo pieczętując je w 26. minucie, gdy najlepszy na placu gry Gracjan Pachelski ustalił wynik spotkania na 7:2. RKS zdobył po raz drugi w historii mistrzostwo WL Ligi.

Sezon kończą zwycięstwami

Trzy pojedynki zaplanowane na niedzielę nie miały większego znaczenia. SSL Grant i Chłosta zapewniły sobie utrzymanie po porażkach walkowerem Volkswagena-Odlewni. Ligowy sezon zakończyły meczem pomiędzy sobą. Lepszy w nim był Grant, który wygrał 5:2. Identycznym wynikiem zakończyła się prestiżowa rywalizacja EW z Siupakabrą. Pasy wyszły na prowadzenie, ale bardzo szybko oddały inicjatywę rywalowi, który wykorzystywał każdy błąd wicemistrzów. Siupakabra efektownie zakończyła sezon wygrywając sześć meczów z rzędu.

Nie odbył się ostatni zaplanowany w tym sezonie pojedynek. OPL Team nie zebrał kadry na spotkanie z DWL i przegrał z niebiesko-białymi walkowerem.

Wyniki 12. kolejki 1. WL Ligi | 11 marca

SSL Grant – Chłosta 5:2 (4:0)
5’ 12’ 25’ Ryszard Andrzejewski, 6’ Leszek Grzybowski, 10’ Hubert Tórz – 17’ Marek Woroch, 22’ Szymon Korczyk
0-0
Robert Celuch (SSL Grant)

DWL – RKS Chuwdu 2:7 (1:4)
12’ Marcin Surowiec, 16’ Maciej Łaszyński – 4’ 19’ 26’ Gracjan Pachelski, 1’ 15’ Wojciech Tabiszewski, 3’ Bartosz Szpalik, 13’ Michał Adamski
1-0
Gracjan Pachelski (RKS Chuwdu)

EW – Siupakabra 2:5 (1:1)
8’ Jakub Pawlaczyk, 21’ Jan Makowski – 9’ 14’ Mateusz Bartkowiak, 15’ 24’ Robert Siejek, 21’ Marcin Daniel