Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

14 marzec 2018

Terminarz 3. kolejki

W trzeciej kolejce wiosennej kampanii ruszą pierwsze mecze Pucharu WL Ligi. W sobotę i niedzielę odbędą się pojedynki sześciu grup. Z uwagi na brak możliwości wejścia na boisku przy ulicy Grunwaldzkiej w najbliższym tygodniu korzystać będziemy z dwóch obiektów. 

Terminarz 3. kolejki WL Ligi | 20-25 marca

20.03.2018 (wtorek) | Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

19:30 – FSC Braga – Gietewu
20:10 – LED Lighting Team – CSM
20:55 – mateco Grunwald – Midel
21:35 – 2KS – Fabryka Burgerów

21.03.2018 (środa) | Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

19:25 – Lechita.net – WM
20:10 – Spiski Team – SHP Torpeda Koninko
20:50 – Tornado Ognik – FC Ślusarze
21:35 – PWW Banda – Bergerat Monnoyear

22.03.2018 (czwartek) | Boisko SP17 na os. Bolesława Chrobrego

20:15 – CSM II Fresh Cargo – ICPen
21:00 – Stoczniowiec – W13

23.03.2018 (piątek) | Boisko MDK przy ul. Droga Dębińska

20:40 – Avengers – Szturmowcy II
21:25 – Szturmowcy – Remo

24.03.2018 (sobota) | Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

17:00 – Gietewu – Africana FC (grupa I Pucharu WL Ligi)
17:14 – mateco Grunwald – Fajerwerkowo.pl (grupa J Pucharu WL Ligi)
17:28 – Seagulls United – Gietewu (grupa I Pucharu WL Ligi)
17:42 – Curtis Health Caps – mateco Grunwald (grupa J Pucharu WL Ligi)
17:56 – Africana FC – Seagulls United (grupa I Pucharu WL Ligi)
18:10 – Fajerwerkowo.pl – Curtis Health Caps (grupa J Pucharu WL Ligi)
18:25 – 1I – 2J (1/16 finału Pucharu WL Ligi)
18:55 – 1J – 2I (1/16 finału Pucharu WL Ligi)
19:30 – Atletico Blumarina – Gold FC (grupa C Pucharu WL Ligi)
19:44 – Poznaniacy – Midel (grupa D Pucharu WL Ligi)
19:58 – Białe Krwinki – Atletico Blumarina (grupa C Pucharu WL Ligi)
20:12 – Midel – Oni (grupa D Pucharu WL Ligi)
20:26 – Gold FC – Białe Krwinki (grupa C Pucharu WL Ligi)
20:40 – Oni – Poznaniacy (grupa D Pucharu WL Ligi)
20:55 – 1C – 2D (1/16 finału Pucharu WL Ligi)
21:25 – 1D – 2C (1/16 finału Pucharu WL Ligi)

25.03.2018 (niedziela) | Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

15:28 – Remo – Bergerat Monnoyear (grupa A Pucharu WL Ligi)
15:42 – Avengers – Remo (grupa A Pucharu WL Ligi)
15:56 – FSC Braga – Fabryka Burgerów (grupa B Pucharu WL Ligi)
16:10 – Bergarat Monnoyear – Avengers (grupa A Pucharu WL Ligi)
16:25 – 1A – FSC Braga/Fabryka Burgerów (1/16 finału Pucharu WL Ligi)
16:55 – FSC Braga/Fabryka Burgerów – 2A (1/16 finału Pucharu WL Ligi)
17:25 – EXS – Volkswagen-Odlewnia
18:10 – Pocztowe Krwinki – PRZ
18:55 – Archiwum X – MMP
19:35 – Africana FC – Green Speed Express
20:10 – Wiara – Koleje Wielkopolskie
20:55 – Poznaniacy – Seagulls United

Pokaż wiadomości