Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

11 kwiecień 2018

Terminarz 7. kolejki

W poniedziałkowy wieczór rozpocznie się siódma seria wiosennych gier. Od 16 do 22 kwietnia grać będziemy we wszystkie dni oprócz piątku, kiedy Kolejorza czekać będzie wyjazd w delegację do Lubina. 

http://s2.ifotos.pl/img/2WLjpgspp_qnwhpnx.jpg

Terminarz 7. kolejki WL Ligi | 16.04 - 22.04.2018

16.04.2018 (poniedziałek) | Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej

19:45 - ICPen - Curtis Health Caps
20:30 - Merganes - SSL Grant
21:15 - Fabryka Burgerów - Zopan

17.04.2018 (wtorek) | Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

19:30 - Lechita.net - Avengers
20:10 - FSC Braga - Poznańskie Orły
20:55 - EW - Seagulls United
21:35 - KS Junikowo - Remo

18.04.2018 (środa)

Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

19:20 - PCB - Green Speed Express
20:00 - WM - Białe Krwinki
20:45 - Zmarnowane Talenty - LED Lighting Team
21:30 - FC Ślusarze - sklepzzegarkami.pl

Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej

19:45 - Szturmowcy - Gietewu
20:30 - Fyrtel Północ - kolorujeMY
21:15 - Spiski Team - Szturmowcy II

19.04.2018 (czwartek)

Boisko przy ulicy Grunwaldzkiej

19:45 - Volkswagen-Odlewnia - Gold FC
20:30 - Tornado Ognik - Oni
21:15 - EXS - 2KS

Boisko na osiedlu Bolesława Chrobrego

20:15 - Bergerat Monnoyeur - PRZ
21:00 - Avengers - Stoczniowiec

21.04.2018 (sobota) | Boisko przy ulicy Droga Dębińska

19:15 - Szturmowcy - EXS (Grupa G Pucharu WL Ligi)
19:30 - Koleje Wielkopolskie - Green Speed Express (Grupa H Pucharu WL Ligi)
19:45 - 1G - 2H (1/16 finału Pucharu WL Ligi)
20:15 - 1H - 2G (1/16 finału Pucharu WL Ligi)

22.04.2018 (niedziela) | Boisko przy ulicy Droga Dębińska

14:30 - MMP - Białe Krwinki
15:15 - Archiwum X - W13
16:00 - EW - Poznaniacy
16:45 - Wiara - ICPen
17:30 - Africana FC - PWW Banda
18:15 - OPL Team - Pobiedziki
19:00 - Koleje Wielkopolskie - Pocztowe Krwinki
19:45 - SSL Grant - mateco Grunwald
20:30 - Fajerwerkowo.pl - KS Junikowo
21:15 - 2KS - Atletico Blumarina

 

Pokaż wiadomości