Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

12 maj 2018

Białe Rataje mają lidera

Po siedmiu kolejkach na pozycję lidera wskoczyły Białe Rataje, które rozegrały zdecydowanie najwięcej meczów. OPL Team zrównał się punktami z FC Štiliciem. 

Click2Go e-WL Liga: Ratajscy liderem, OPL na równo z FC Štiliciem

W ramach 7.kolejki Click2Go e-WL Ligi do ośrodka Kibice Razem na Śródce zawitały cztery ekipy: OPL Team, Białe Rataje, PRZ i FC Galary. Piątkowe zmagania zaczęliśmy od dwóch pojedynków OPL-u z Białymi Ratajami, w których to dwukrotnie padł remis 1:1. Obie ekipy tego dnia zdobyły po osiem punktów w czterech meczach. Rataje w dwóch spotkaniach ograli FC Galary 5:2 i 3:2, natomiast OPL zwyciężył z PRZ 1:0 i 2:0. Beniaminek tym razem nie miał szczęścia i wyjeżdżał z KR bez zdobyczy punktowej i bramkowej. Galary, które na początku przegrały dwa mecze w kolejnych spotkaniach się zmobilizowały i zwyciężyli 4:0 oraz 3:0 nie dając PRZ żadnych szans. W tabeli awans na pierwszą pozycję zanotowały Białe Rataje, lecz mają o połowę więcej rozegranych meczy niż FC Štilić. 

Wyniki 7. kolejki Click2Go e-WL Ligi | 11 maja 2018

OPL Team - Białe Rataje 1:1
Białe Rataje - OPL Team 1:1
PRZ - OPL Team 0:1
Białe Rataje - FC Galary 5:2
OPL Team - PRZ 2:0
Białe Rataje - FC Galary 3:2
FC Galary - PRZ 4:0
PRZ - FC Galary 0:3

 

Pokaż wiadomości