Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

14 maj 2018

Wtorkowe mecze na Grunwaldzkiej odwołane, zmiany godzin na Drodze Dębińskiej

Ze względu na spotkanie szkoleniowe wielkopolskich sędziów, które będzie miało miejsce we wtorek 15 maja br. o godzinie 18:00 zmienił się terminarz wtorkowych gier. Dwa pojedynki, które zostały zaplanowane na boisku przy ulicy Grunwaldzkiej, odwołano. 

http://s2.ifotos.pl/img/2WLjpgspp_qnwhpnx.jpg

Informacja o spotkaniu pojawiła się na stronie Kolegium Sędziów WZPN (może ono potrwać nawet do godziny 21). Poniżej przedstawiamy jej treść. 

W związku z tym, że jest to spotkanie obowiązkowe dostępność sędziów na ten dzień ograniczyła się do minimum. Dodatkowym kłopotem jest również mecz na WL Lidze drużyny, która składa się w głównej mierze z wielkopolskich arbitrów. Postanowiliśmy przełożyć dwa spotkania zaplanowane na Grunwaldzkiej. Jeden z trzech meczów (WM – W13), które miały się odbyć w zachodniej części Poznania zostanie rozegrany we wtorek, ale na boisku przy ulicy Droga Dębińska. 

Mecze Green Speed Express – CSM II Fresh Cargo i Remo – Tornado Ognik zostały odwołane. Oba spotkania odbędą się w innym terminie. 

W związku z przeniesieniem pojedynku W13 – WM nastąpiły zmiany w godzinach rozpoczęcia trzech pozostałych spotkań. Obecnie obowiązujący terminarz:

19:40 – W13 – WM
20:22 – EW – OPL Team
21:04 – Curtis Health Caps – Koleje Wielkopolskie
21:45 – 2KS – Zmarnowane Talenty

Uprzejmie prosimy zespoły, które tego dnia pojawią się na boisku MDK o punktualność. Mecze zostaną rozpoczęte bez względu na liczebność składów o podanych wyżej godzinach (choć istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia opóźnień). W ten dzień nie będzie obowiązywała możliwość oczekiwania 5 minut na pojawienie się składu 6-osobowego. Informujemy również, że po pojedynku 2KS – Zmarnowane Talenty nie będą dostępne szatnie, które zostaną zamknięte o godzinie 22:00, czyli w trakcie trwania ostatniego wtorkowego meczu. 
 

Pokaż wiadomości