Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

15 maj 2018

Pobiedziki nadal niepokonane

Trzeci mecz, trzecie zwycięstwo i Pobiedziki awansują na podium. Wysokie wygrane Junikowa i Avengersów, którym udaje się wywalczyć pozycję lidera.

1. WL Liga: Pobiedziki dalej zaskakują

Znakomity start na wiosnę mają za sobą Pobiedziki. Do nowego sezonu pomarańczowo-czarni dołączyli bardzo późno i zagrali zaledwie trzy mecze. Wszystkie wygrali, dzięki czemu awansowali na ostatnie miejsce na podium. W poniedziałek na start dziesiątej serii pokonali Poznaniaków, którym bardzo mocno skomplikowała się sytuacja w tabeli. Po bramce Sławomira Makowskiego w 11. minucie kontrolowali przebieg gry nie pozwalając rywalom na wyrównanie. Pod koniec spotkania Poznaniacy dwukrotnie łapali kontakt z Pobiedzikami. Punktu nie udało się wywalczyć. Pomarańczowo-czarni wygrali różnicą dwóch goli.

Pobiedziki – Poznaniacy 5:3 (2:1)
 7’ 36’ Jakub Drzewiecki, 22’ 39’ Maciej Ciszewicz, 11’ Sławomir Makowski – 8’ Grzegorz Olejniczak, 32’ Jakub Kowalik, 38’ Mateusz Gozdek
  ?-?
  Sławomir Makowski (Pobiedziki)

2. WL Liga: Gładka wygrana Junikowa

Już po pierwszej części zakończyły się emocje w starciu Junikowa z Onymi. Zawodnicy grający w zielonych koszulkach na przerwę schodzili z prowadzeniem 5:0. Najważniejszym momentem było ostatnie sześć minut przed zmianą stron, kiedy Junikowaniem trafili cztery razy do siatki. W drugiej odsłonie padł jeden gol, na samym jej początku. Spadkowicz wygrał 6:0 i poprawił swoją lokatę o jedno miejsce.

KS Junikowo – Oni 6:0 (5:0)
 14’ 18’ Filip Cybul, 20’ 23’ Patryk Olaszczyk, 1’ Jan Borowiak, 16’ Dawid Norek
 Filip Cybul (KS Junikowo)
  2-4
  Dawid Norek (KS Junikowo)

3. WL Liga: Avengersi liderem

Avengersi wykorzystali znakomitą okazję do awansu na pierwsze miejsce i nie zawiedli. W pojedynku przeciwko Torpedzie zdobyli piętnaście goli, ekipie z Koninka pozwolając na dwa trafienia. Warto zaznaczyć, że aż czterech zawodników Avengersów popisało się hattrickami. Dziś obecny lider będzie oczekiwał na wieści z meczu W13 z WM-em. Najbardziej korzystnym rezultatem dla beniaminka będzie remis.

Avengers – SHP Torpeda Koninko 15:2
 1’ 37’ 39’ Piotr Nowicki, 8’ 26’ 31’ Maciej Niedziałkowski, 14’ 30’ 35’ Damian Jaśkowiak, 19’ 24’ 27’ Adam Adamiak, 34’ 38’ Michał Tomaszewski, 6’ Piotr Szczęśniak – 2’ Konrad Bieniek, 36’ Łukasz Bajerlein