Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

31 maj 2018

Terminarz 13. kolejki (aktualizacja: niedziela)

Przedstawiamy niepełny terminarz na trzynastą kolejki. W sobotni wieczór poznamy rozkład jazdy 1/8 i 1/4 finału Pucharu WL Ligi. 

Informujemy, że z uwagi na zakończenie fazy zasadniczej nie udało się i nie uda się spełnić wszystkich próśb. Kapitanów drużyn, którzy jutro wyślą swoją dyspozycyjność informujemy, że nie będziemy brać proponowanych terminów pod uwagę. 

http://s2.ifotos.pl/img/2WLjpgspp_qnwhpnx.jpg

Terminarz 13. kolejki WL Ligi | 04.06 – 10.06.2018

04.06.2018 (poniedziałek) | Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

19:45 – ICPen – Africana FC
20:30 – EW - Pobiedziki
21:15 – 2KS – Fyrtel Północ

05.06.2018 (wtorek)

Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

19:30 – OPL Team – mateco Grunwald
20:10 – Koleje Wielkopolskie – PRZ
20:55 – Atletico Blumarina – LED Lighting Team
21:35 – Oni – Fajerwerkowo.pl

Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

19:45 – kolorujeMY – EXS
20:30 – Gietewu – KS Junikowo
21:15 – Poznaniacy – Seagulls United

06.06.2018 (środa)

Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

19:20 - PCB - PWW Banda
20:00 - Volkswagen-Odlewnia - Zmarnowane Talenty
20:45 - Koleje Wielkopolskie - ICPen
21:25 - Fajerwerkowo.pl - sklepzzegarkami.pl

Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

19:45 - Curtis Health Caps - Green Speed Express
20:30 - CSM II Fresh Cargo - Pocztowe Krwinki
21:15 - CSM - Zopan

07.06.2018 (czwartek)

Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

19:00 - Szturmowcy II - SHP Torpeda Koninko
19:45 - Wiara - Bergerat Monnoyeur
20:25 - Szturmowcy - FC Ślusarze
21:10 - Remo - Poznańskie Orły

Boisko SP17 na osiedlu Bolesława Chrobrego

20:15 - Gold FC - Fabryka Burgerów
21:00 - Pobiedziki - Midel

10.06.2018 (niedziela) | Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

17:30 - Pocztowe Krwinki - PWW Banda
18:15 - Archiwum X - Stoczniowiec
19:00 - Volkswagen-Odlewnia - Zopan
19:45 - Lechita.net - Archiwum X
20:30 - Białe Krwinki - Spiski Team
21:15 - Avengers - W13


 

Pokaż wiadomości