Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

12 czerwiec 2018

Terminarz 14. kolejki

W pierwszych dwóch dniach 14. kolejki poznamy wszystkie rozstrzygnięcia fazy zasadniczej w drugiej i trzeciej lidze. W kolejnych dniach odbędą się już mecze o miejsca. 

Poniższy terminarz będzie aktualizowany na bieżąco. Kapitanów drużyn prosimy o śledzenie na bieżąco zmian! 

http://s2.ifotos.pl/img/2WLjpgspp_qnwhpnx.jpg

Terminarz 14. kolejki WL Ligi | 11.06 – 17.06.2018

11.06.2018 (poniedziałek)

Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

18:30 – PCB - PRZ
19:15 – SSL Grant – OPL Team
19:55 – Gietewu - Oni
20:40 – Bergerat Monnoyeur – Koleje Wielkopolskie
21:25 – Avengers - WM

Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

19:45 – Archiwum X – Spiski Team 
20:30 – CSM – Fabryka Burgerów
21:10 – Lechita.net - MMP

12.06.2018 (wtorek)

Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

19:30 – Gold FC – LED Lighting Team
20:10 – Green Speed Express – CSM II Fresh Cargo
20:55 – Wiara – Curtis Health Caps
21:35 – Seagulls United – mateco Grunwald

Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

20:15 – Fyrtel Północ – Zmarnowane Talenty
21:10 – EXS – Fyrtel Północ

Boisko na os. Rusa (wyjątkowo)

20:15 - 2KS - kolorujeMY

13.06.2018 (środa)

Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

19:20 – FC Ślusarze - Fabryka Burgerów (mecz o 5. miejsce 2. WL Ligi)
20:00 – Pobiedziki - Midel
20:45 – Zopan - Szturmowcy (mecz grupy spadkowej 2. WL Ligi)
21:25 – Zmarnowane Talenty - sklepzzegarkami.pl (mecz grupy mistrzowskiej 2. WL Ligi)

Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

19:45 – KS Junikowo - Volkswagen-Odlewnia (mecz o 7. miejsce 2. WL Ligi)
20:30 – Oni - Atletico Blumarina (mecz o 9. miejsce 2. WL Ligi)
21:10 – Poznańskie Orły - kolorujeMY (mecz o 17. miejsce 2. WL Ligi)

14.06.2018 (czwartek)

Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

19:00 – FSC Braga - Gold FC (mecz o 11. miejsce w 2. WL Lidze)
19:45 – Pobiedziki - Merganes
20:30 – Tornado Ognik - EXS (mecz o 15. miejsce w 2. WL Lidze)
21:15 – Fajerwerkowo.pl - CSM (mecz o 13. miejsce w 2. WL Lidze)

Boisko SP17 na os. Bolesława Chrobrego

PRZ - Stoczniowiec (mecz o 15. miejsce w 3. WL Lidze)
20:30 – Szturmowcy II - CSM II Fresh Cargo (mecz o 19. miejsce w 3. WL Lidze)

15.06.2018 (piątek)

Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

18:30 – Archiwum X - Pocztowe Krwinki (mecz o 11. miejsce w 3. WL Lidze)
19:15 – Białe Krwinki - PCB (mecz o 5. miejsce w 3. WL Lidze)
Lechita.net - Bergerat Monnoyeur (mecz o 7. miejsce w 3. WL Lidze)
Avengers - Koleje Wielkopolskie (mecz o 9. miejsce w 3. WL Lidze)

17.06.2018 (niedziela) | Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

Spiski Team - Wiara (mecz o 13. miejsce 3. WL Ligi)
15:00 - MMP - Africana FC (mecz o 17. miejsce 3. WL Ligi)
15:55 - Remo - EW (1/8 finału Pucharu WL Ligi)
16:25 - Pobiedziki - Remo/EW (1/4 finału Pucharu WL Ligi)
17:05 - FSC Braga - Merganes (1/8 finału Pucharu WL Ligi)
17:45 - FSC Braga/Merganes - KS Junikowo (1/4 finału Pucharu WL Ligi)
19:10 - Poznaniacy - Szturmowcy (1/8 finału Pucharu WL Ligi)
19:45 - sklepzzegarkami.pl - Poznaniacy/Szturmowcy (1/4 finału Pucharu WL Ligi)
20:30 - Midel - Poznańskie Orły (1/8 finału Pucharu WL Ligi)
21:10 - Curtis Health Caps - Midel/Poznańskie Orły (1/4 finału Pucharu WL Ligi)

Pokaż wiadomości