Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

10 czerwiec 2018

Autostrada do mistrzostwa

FC Stilić wygrał wszystkie piątkowe pojedynki i powiększył przewagę nad wiceliderem do trzynastu punktów. W Pucharze rywalizację rozpoczęła trzecia para. Po pierwszym meczu 1:0 prowadzi CSM. 

Click2Go e-WL Liga: Trzynaście przewagi

Komplet punktów wywalczył FC Stilić, który wygrał z RF’08 i pokonał trzykrotnie najsłabszy DWL. Za plecami mistrza bez zmian. Na drugim miejscu utrzymał się CSM, który piątkowe zmagania rozpoczął od dwóch porażek z Galarami i RF-em. Później było już lepiej i prowadzącym Inter Mediolan udało się wywalczyć sześć oczek. Na podium wskoczyły Galary, które przez chwilę były nawet na drugim miejscu. Grali jednak w kratkę. Wygrali, po czym przegrali z RF’08, a następnie powtórzyli scenariusz w starciach z CSM-em. Do gry o medale włączył się drugi ratajski zespół. Był to udany dzień dla beniaminka. RF’08 zdobył dziewięć oczek i sprawił sporo problemów mistrzom przegrywając jedynie 2:3. 

Wyniki 11. kolejki Click2Go e-WL Ligi | 8 czerwca 

FC Galary – RF’08 1:0
RF’08 – FC Galary 2:0
CSM – FC Galary 2:3
CSM – RF’08 0:2
FC Galary – CSM 0:4
RF’08 – DWL 3:0
DWL – CSM 2:4
FC Štilić – RF’08 3:2
DWL – FC Štilić 2:4
FC Štilić – DWL 2:1
DWL – FC Štilić 0:8

Puchar e-WL Ligi: Pierwszy mecz dla CSM-u

Bardzo ciekawy przebieg miał pierwszy pucharowy pojedynek pomiędzy CSM-em i RF’08. Mecz rozstrzygnął się po serii rzutów karnych. Wcześniej RF’08 prowadzący Portugalię wygrywał 2:0. Argentyna CSM wyrównała, a w dogrywce wyszła na prowadzenie, z którego nie cieszyła się długo. Chwilę później RF wyrównał i doprowadził do serii jedenastek. Te lepiej wykonywali zawodnicy CSM, którzy są bliżej Final Four. 

Wyniki 1/4 finału Pucharu e-WL Ligi | 8 czerwca 

CSM – RF’08 3:3 pd. karne: 4:2
stan meczu: 1-0 dla CSM

Pozostałe mecze do rozegrania:

1/8 finału

Sparta Pyry – PRZ (0-0)

1/4 finału

Białe Rataje – FC Stilić (1-1)
FC Galary – DWL (2-0)
CSM – RF’08 (1-0)
OPL Team – Sparta Pyry/PRZ

 

Pokaż wiadomości