Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

13 czerwiec 2018

Terminarz 15. kolejki

W poniedziałek 18 czerwca rozpocznie się przedostatnia kolejka wiosennej ligi. Będzie to piętnasta seria podczas, której poznamy wszystkich finalistów Pucharu Wiary Lecha oraz zespoły, które w ostatnim tygodniu czerwca zagrają w barażach.

Informujemy, że mecze o awans do Pucharu Wiary Lecha potrwają 2x17 minut, a nie jak wcześniej planowano 2x15. W przypadku remisu sędzia zarządzi trzy serie rzutów karnych.

Z uwagi na wtorkowy mecz Polska – Senegal ligowa kolejka tego dnia (19.06) nie odbędzie się.

http://s2.ifotos.pl/img/2WLjpgspp_qnwhpnx.jpg

Terminarz 15. kolejki WL Ligi |18.06 – 22.06.2018

18.06.2018 (poniedziałek) | Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

19:45 – 2KS – sklepzzegarkami.pl (grupa mistrzowska 2. WL Ligi)
20:30 – Remo – Zmarnowane Talenty (grupa mistrzowska 2. WL Ligi)
21:15 – Poznaniacy – SSL Grant (grupa spadkowa 1. WL Ligi)

20.06.2018 (środa) 

Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

19:20 – OPL Team – SSL Grant (grupa spadkowa 1. WL Ligi)
20:00 – EW – Merganes (grupa mistrzowska 1. WL Ligi)
20:45 – Green Speed Express – SHP Torpeda Koninko (grupa pocieszenia 3. WL Ligi)
21:25 – Gietewu – LED Lighting Team (mecz o 19. miejsce w 2. WL Lidze - przegrany zagra w barażu o utrzymanie w 2. WL Lidze)

Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

20:00 – ICPen – WM (grupa mistrzowska 3. WL Ligi)
Avengers – Archiwum X (mecz o awans do Pucharu Wiary Lecha)
21:10 – Fabryka Burgerów – KS Junikowo (mecz o awans do Pucharu Wiary Lecha)

21.06.2018 (czwartek)

Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

19:20 – FSC Braga – Atletico Blumarina (mecz o awans do Pucharu Wiary Lecha)
20:00 – Seagulls United – OPL Team (grupa spadkowa 1. WL Ligi)
20:45 – Curtis Health Caps – W13 (grupa mistrzowska 3. WL Ligi)
21:25 – PWW Banda – SHP Torpeda Koninko (grupa pocieszenia 3. WL Ligi)

Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

19:00 – Białe Krwinki – Bergerat Monnoyeur (mecz o awans do Pucharu Wiary Lecha)
19:40 – Fyrtel Północ – Szturmowcy (grupa spadkowa 2. WL Ligi)
20:25 – MMP – CSM II Fresh Cargo (mecz o awans do Pucharu Wiary Lecha)
Spiski Team – PRZ (mecz o awans do Pucharu Wiary Lecha)

22.06.2018 (piątek) | Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

kolorujeMY – LED Lighting Team (mecz o awans do Pucharu Wiary Lecha)
19:25 – EW – Midel (grupa mistrzowska 1. WL Ligi)
20:10 – Fajerwerkowo.pl – Tornado Ognik (mecz o awans do Pucharu Wiary Lecha)
20:55 – Poznaniacy – mateco Grunwald (grupa spadkowa 1. WL Ligi)

 

Pokaż wiadomości