Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

21 czerwiec 2018

Terminarz 16. kolejki

W środę 28 czerwca zakończy się wiosenna edycja WL Ligi. Ostatnim akcentem będzie baraż o 1. WL Ligę i finały Pucharu WL Ligi. Wcześniej poznamy mistrza WL Ligi, medalistów trzeciego frontu, zdobywcę Pucharu Wiary Lecha oraz zespół, który utrzyma się w drugiej lidze.

Informujemy, że terminarz będzie aktualizowany na bieżąco.  

http://s2.ifotos.pl/img/2WLjpgspp_qnwhpnx.jpg

Terminarz 16. kolejki WL Ligi | 25.06 – 28.06.2018

25.06.2018 (poniedziałek) 

Boisko MDK przy ulicy Droga DębińskaFinały Pucharu Wiary Lecha

18:00 – PWW Banda – Avengers (mecz grupy A Pucharu Wiary Lecha)
18:14 – MMP – Spiski Team (mecz grupy B Pucharu Wiary Lecha)
18:28 – Avengers – kolorujeMY (mecz grupy A Pucharu Wiary Lecha)
18:42 – Spiski Team – Tornado Ognik (mecz grupy B Pucharu Wiary Lecha)
18:56 – PWW Banda – kolorujeMY (mecz grupy A Pucharu Wiary Lecha)
19:10 – MMP – Tornado Ognik (mecz grupy B Pucharu Wiary Lecha)
19:24 – 1B – Białe Krwinki (mecz grupy C Pucharu Wiary Lecha)
19:38 – 1A – 2A/B (mecz grupy D Pucharu Wiary Lecha)
19:52 – Białe Krwinki – Atletico Blumarina (mecz grupy C Pucharu Wiary Lecha)
20:06 – 2A/B – KS Junikowo (mecz grupy D Pucharu Wiary Lecha)
20:20 – Atletico Blumarina – 1B (mecz grupy C Pucharu Wiary Lecha)
20:34 – KS Junikowo – 1A (mecz grupy D Pucharu Wiary Lecha)
20:50 – 1C – 2D (1/2 finału Pucharu Wiary Lecha)
21:05 – 1D – 2C (1/2 finału Pucharu Wiary Lecha)
21:25 – 1C/2D – 1D/2C (finał Pucharu Wiary Lecha)

Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

19:40 – OPL Team – Poznaniacy (grupa spadkowa 1. WL Ligi)
20:25 – Merganes – Pobiedziki (grupa mistrzowska 1. WL Ligi)
21:10 – SSL Grant – Seagulls United (grupa spadkowa 1. WL Ligi)

26.06.2018 (wtorek)

Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

19:30 – SSL Grant – mateco Grunwald (grupa spadkowa 1. WL Ligi)
20:10 – Pobiedziki – EW (grupa mistrzowska 1. WL Ligi)
20:50 – WM – Curtis Health Caps (grupa mistrzowska 3. WL Ligi)
21:35 – ICPen – W13 (grupa mistrzowska 3. WL Ligi)

Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

19:40 – Gietewu – Szturmowcy (baraż o 2. WL Ligę)
20:25 – Merganes – Midel (grupa mistrzowska 1. WL Ligi)
21:10 – Remo – 2KS (grupa mistrzowska 2. WL Ligi)

27.06.2018 (środa) | Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

18:15 – OPL Team – mateco Grunwald (grupa spadkowa 1. WL Ligi)
18:55 – Remo – FSC Braga (1/2 finału Pucharu WL Ligi)
19:30 – Poznaniacy – Midel (1/2 finału Pucharu WL Ligi)
20:05 – Remo/FSC Braga - Poznaniacy/Midel (mecz o 3. miejsce Pucharu WL Ligi)
20:40 – Remo/FSC Braga - Poznaniacy/Midel (finał Pucharu WL Ligi)
21:15 – Seagulls United – sklepzzegarkami.pl (baraż o 1. WL Ligę)

Pokaż wiadomości