Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

24 czerwiec 2018

Sparta Pyry awansuje do Final Four

W piątkowe popołudnie do Ośrodka Kibice Razem zawitały cztery ekipy, by rozegrać trzynastą serię Click2Go e-WL Ligi. W lidze najlepiej zaprezentował się RF’08, w pucharze awans do najlepszej czwórki wywalczyła Sparta Pyry. 

Click2Go e-WL Liga: Kolejka dla RF'08

O ligowe punkty w trzynastej serii walczyły DWL, Sparta Pyry , RF08 i OPL Team. Po dwa mecze rozegrało DWL i OPL, a Sparta i RF08 po cztery. Zawodnicy DWL ponownie nie powiększyli swojej dotychczasowej zdobyczy punktowej i ponieśli dwie minimalne porażki z beniaminkiem Spartą Pyry. W dwóch kolejnych meczach beniaminek już nie punktował, a dwukrotnie lepsi okazali się od nich drudzy debiutanci – RF’08, który zwyciężył 2:0 i 3:2. W ostatnich piątkowych meczach pomiędzy sobą po jednej wygranej zanotowało OPL i RF 08. W klasyfikacji generalnej bez zmian, prowadzi FC Štilić, drugi jest OPL Team, a trzeci CSM.

Wyniki 13. kolejki Click2Go e-WL Ligi | 22 czerwca 

DWL – Sparta Pyry 0:1
Sparta Pyry – DWL 2:1
RF’08 – OPL Team 4:0
Sparta Pyry – RF’08 0:2
OPL Team – RF’08 3:1
Sparta Pyry – RF’08 2:3

Puchar e-WL Ligi: Sparta Pyry dołącza do Galarów

Do najlepszej czwórki w Pucharze e-WL Ligi po kapitalnym meczu awansowała Sparta Pyry. Do 90 min utrzymywał się wynik 1:0 dla OPL, ale chwilę przed końcem spotkania do wyrównania doprowadził Bartłomiej Kowalewski i do rozstrzygnięcia drugiego meczu potrzebna była dogrywka. W tej skuteczniejszy okazał się beniaminek, który wygrał 2:1 i w debiutanckim sezonie awansował do Final Four Pucharu e-WL Ligi.

Wynik 1/4 finału Pucharu e-WL Ligi | 22 czerwca

Sparta Pyry - OPL Team 2:1 pd. 
Stan meczu: 2-0 dla Sparty Pyry

Wykaz meczów 1/4 finału Pucharu e-WL Ligi

Sparta Pyry – OPL Team 2-0
FC Galary – DWL 2-0
CSM – RF’08 1-0
FC Štilić – Białe Rataje 1-1

 

Pokaż wiadomości