Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

5 lipiec 2018

FC Štilić mistrzem Click2Go e-WL Ligi! 

Hegemonia trwa. FC Stilić  w trzeciej edycji wirtualnych rozgrywek nie miał sobie równych i po raz trzeci z rzędu siegnął po złoto. Dodatkowo mistrzowie awansowali do Final Four. 

Click2Go e-WL Liga: Mistrz po raz trzeci

W przedostatniej serii zaplanowane zostały dwa spotkania, które miały zadecydować o tym, która z drużyn sięgnie po złote medale. Najbliżej powtórzenia wyczynu z dwóch poprzednich sezonów był FC Štilić, któremu brakowało niewiele do wywalczenia trzeciego mistrzostwa. Jedyną ekipą, która mogła im zagrozić były FC Galary. W środowy wieczór musieli jednak zdobyć dwanaście oczek, w tym dwukrotnie ograć Štilicia, który na start kolejki podzielił się punktami z RF’08. Galary nie wykorzystały straty lidera i też zremisowały w pierwszym spotkaniu ze Spartą Pyry. Dwa główne pojedynki zostały rozegrane na koniec czternastej serii. W pierwszym pojedynku padł remis 2:2, w drugim Štilić okazał się minimalnie lepszy wygrywając 3:2 i pieczętując trzecie mistrzostwo. 

W czwartek zostanie zakończony trzeci sezon e-WL Ligi. W dalszym ciągu trwa walka o medale, w którą zamieszane są cztery drużyny. Trzy z nich w środę głównie remisowały. Po pięć oczek zdobył CSM i Galary. Dwa punkty wpadły na konto RF’08. 

Wyniki 14. kolejki Click2Go e-WL Ligi | 4 lipca 

CSM – RF’08 2:2
CSM – Sparta Pyry 2:2
Sparta Pyry – Białe Rataje 0:0
Białe Rataje – CSM 1:4
RF’08 – FC Štilić 2:2
Białe Rataje – Sparta Pyry 2:2
Sparta Pyry – FC Galary 1:1
Białe Rataje – Sparta Pyry 1:2
Sparta Pyry – FC Galary 1:2
FC Štilić – FC Galary 2:2
FC Galary – FC Štilić 2:3

Puchar e-WL Ligi: FC Štilić w najlepszej czwórce

RF’08 uratował skórę i doprowadził do trzeciego meczu w rywalizacji z CSM-em. W drugim pojedynku wygrał 4:1 i o tym kto zagra w Final Four zadecyduje dzisiejsze starcie. Ten mecz także wyłoni ostatniego półfinalistę. Po spotkaniu RF’08 z CSM-em FC Štilić poradził sobie z Białymi Ratajmi wygrywając 2:0, a w całej rywalizacji pokonał rywala 2:1. 

Wyniki 1/4 finału Pucharu e-WL Ligi | 4 lipca

CSM – RF’08 1:4
Stan meczu 1-1

FC Štilić – Białe Rataje 2:0
Stan meczu: 2-1 dla FC Štilicia 

Final Four: FC Galary, Sparta Pyry, FC Štilić, CSM/RF’08
 

Pokaż wiadomości