Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

6 lipiec 2018

Poznaliśmy medalistów i ostatniego półfinalistę Pucharu e-WL Ligi

CSM ponownie na podium, FC Galary z pierwszym medalem. RF’08 awansuje do Final Four. 

Click2Go e-WL Liga: CSM i Galary z medalami

Ostatnia kolejka Click2Go e-WL Ligi miała wyłonić dwóch medalistów. Dzień wcześniej mistrzostwo zapewnił sobie FC Stilić, który przyjechał rozegrać aż pięć spotkań. W pierwszym, podobnie jak dzień wcześniej, nie wygrał. Lepszy okazał się CSM, który dzięki wygranej zapewnił sobie medale. Przed meczami FC Galarów, czyli ekipy, która mogła zagrozić w wywalczeniu wicemistrzostwa zajmował drugie miejsce z dziesięcioma punktami przewagi. Para prowadząca Seviilę musiała wygrać wszystkie cztery pojedynki. Już po pierwszy spotkaniu rozstrzygnęła się sprawa srebra. Galary przegrały z mistrzami 2:3 i musiały zadowolić się brązowymi krążkami. 

Wysokie czwarte miejsce zajął RF’08, który czwartkową kolejkę zakończył z czteropunktową zdobyczą dzięki czemu na finiszu rozgrywek wyprzedził OPL Team. 

FC Stilić oprócz wywalczenia mistrzostwa został pierwszą drużyną, która w sezonie przekroczyła sto strzelonych bramek. O okazałym wyniku zadecydował ostatni mecz wygrany 7:1. W klasyfikacji strzelców najlepszy okazał się Szymon Mrówka z FCS, który wyprzedził swojego kolegę z drużyny Marcina Surowca. Na ostatnim stopniu podium rywalizację o króla strzelców zakończył Tomasz Łysiak z CSM-u.

Wyniki 15. kolejki Click2Go e-WL Ligi | 5 lipca 

RF’08 – CSM 2:2
CSM – RF’08 3:0
OPL Team – RF’08 3:4
OPL Team – FC Galary 0:2
FC Stilić – CSM 0:3
OPL Team – FC Stilić 0:3
FC Galary – FC Stilić 2:3
FC Galary – Białe Rataje 2:2
FC Stilić – FC Galary 2:3
Białe Rataje – FC Galary 2:0
FC Stilić – Białe Rataje 7:1

Puchar e-WL Ligi: RF’08 uzupełnia stawkę półfinalistów

Ostatnim zespołem, który awansował do Final Four został RF’08. Drugi zespół Ratajskich w decydującym, trzecim pojedynku pokonał CSM 3:1. Finały odbędą się we wrześniu. 

Wyniki 1/4 finału Pucharu e-WL Ligi | 5 lipca

RF’08 – CSM 3:1
Stan meczu 2-1 dla RF’08

Final Four: FC Galary, Sparta Pyry, FC Štilić, RF’08

Pokaż wiadomości