Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

19 lipiec 2018

Saturn Fitness Malta - Poznań został oficjalnym partnerem Pucharu WL Ligi!

Miło nam poinformować, że pozyskaliśmy partnera tytularnego Pucharu WL Ligi. Od jesiennej edycji rozgrywki pucharowe odbywać się będą pod patronatem Saturn Fitness.

Saturn Fitness Puchar WL Ligi – tak będą nazywać się pucharowe zmagania, które zostaną zainaugurowane w jedną z wrześniowych sobót. Partner tytularny dla najlepszych drużyn i zawodników ufunduje atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone podczas gali WL Ligi po zakończeniu jesiennej kampanii.

Saturn Fitness w Galerii Malta rozpoczął swoją działalność 1 kwietnia 2018 roku. Powierzchnia klubu liczy 2500 m2. Został on wyposażony w dwa studia fitness, strefę wolnych ciężarów, dwie strefy do treningu funkcjonalnego, salę spinningową oraz strefę relaksu (sauna sucha). W Saturn Fitness można skorzystać z zajęć fitness, pomiarów składu ciała oraz usług trenera personalnego. Klub w dni powszednie jest otwarty od 6:30 do 22:30, a w weekendy od 8:00 do 20:00.

Zapraszamy na stronę internetową klubu (klik!) i media społecznościowe – facebook.

Pokaż wiadomości