Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

10 wrzesień 2018

Poznaniacy wygrywają w hicie kolejki

Zwycięstwami Kolei Wielkopolskich i Poznaniaków zakończyły się mecze niedzielnej kolejki, która zamknęła trzecią serię jesiennej edycji.

1. WL Liga: Poznaniacy przełamali niemoc

EW prowadziło grę, Poznaniacy kontrowali. Lepsza okazała się taktyka tych drugich. Bardzo ważne bramki padały przed i zaraz po przerwie. W 20 min bramkarza EW pokonał Krzysztof Schoen, który powtórzył wyczyn po zmianie stron. Poznaniacy imponowali skutecznością. W 26 min Grzegorz Olejniczak trafił na 3:0, a minutę później Jakub Kowalik podwyższył prowadzenie. EW stać było na jednego gola, którego w 38 min zdobył Michał Niedźwiedzki. Napastnik Pasów ustalił wynik meczu trafiając z rzutu karnego przedłużonego. Poznaniacy wygrali 4:1 i przełamali niemoc w meczach z EW, która trwała od blisko dwóch lat.

EW – Poznaniacy 1:4 (0:1)
 38’ Michał Niedźwiedzki – 20’ 22’ Krzysztof Schoen, 26’ Grzegorz Olejniczak, 27’ Jakub Kowalik
 3-8
 Krzysztof Schoen (Poznaniacy)

3. WL Liga: Pierwsza wygrana Kolejarzy

Przed klasykiem WL Ligi odbył się pojedynek Africany z Kolejami Wielkopolskimi. Oba zespoły w swoich pierwszych jesiennych spotkaniach nie zdobyły choćby punktu i chciały się jak najszybciej zrehabilitować. Punktować zaczęli Kolejarze. O ich wygranej zadecydowała jedna bramka, którą zdobył Piotr Zaremba. Zawodnik Kolei trafił w 31 min.

Africana FC – Koleje Wielkopolskie 0:1 (0:0)