Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

11 wrzesień 2018

Hit kolejki dla Midela

Za nami mocny początek nowej kolejki. Midel wygrywa z Remo w meczu kolejki. Pierwsze zwycięstwo odnosi Exact. Mechaniczna Pomarańcza minimalnie lepsza od PCB. 

1. WL Liga: W lidze lepszy Midel

Midel po raz pierwszy rywalizował w lidze z Remo. Poprzednie dwa spotkania zakończyły się brakiem wygranych. Raz, w finale Pucharu WL Ligi, wygrało Remo, raz, w grupie finałowej Superpucharu, był remis, który ostatecznie dał trofeum pomarańczowo-białym. Ligowy pojedynek znakomicie rozpoczął Midel. Mistrzowie już po czterech minutach wygrywali 2:0. Oba gole na swoje konto zapisał Jarosław Janicki. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona. Na początku drugiej zaatakowało Remo, które za sprawą Michała Delury i Michała Golaka w 23 min doprowadziło do wyrównania. 120 sekund później ponownie wygrywał Midel, gdy bramkarza beniaminka pokonał Bartosz Szpalik. Wymiana ciosów trwała końca spotkania. W 35 min wyrównał Delura, a wynik meczu ustalił Michał Mirecki. Mistrzowie wygrali pierwszy mecz na jesień i zostali liderem elity. 

Midel – Remo 4:3 (2:0)
 3’ 4’ Jarosław Janicki, 25’ Bartosz Szpalik, 37’ Michał Mirecki – 22’ 35’ Michał Delura, 23’ Michał Golak
 7-6
 Jarosław Janicki (Midel)

2. WL Liga: Exact z pierwszą jesienną wygraną

W czwartym jesiennym meczu Exact zdobył pierwsze trzy oczka. Tornado Ognik na pierwsze punkty będzie musiało poczekać również do czwartego spotkania. Bohaterem pojedynku został Rafał Kuza, który trzykrotnie kierował piłkę do siatki. Dał Exactowi prowadzenie w pierwszej części, a następnie odpowiedział dwoma golami na wyrównanie Piotra Skrzypczaka. Granatowi wygrali 3:1 i awansowali na szóste miejsc w tabeli. Tornado jest ostatnie. 

Exact – Tornado Ognik 3:1 (1:0)
 9’ 32’ 34’ Rafał Kuza – 25’ Piotr Skrzypczak
 Krzysztof Binkowski (Tornado Ognik)
 1-5
 Rafał Kuza (Exact)

3. WL Liga: Beniaminek na topie

Mechaniczna Pomarańcza dotrzymuje kroku FC Makalakos i po trzech spotkaniach ma identyczną liczbę punktów. W poniedziałkowy wieczór świeżo upieczony lider okazał się lepszy od PCB o jednego gola. Strzelanie obie ekipy rozpoczęły w drugiej odsłonie. Wynik w 25 min otworzył Dawid Torłop. Kolejne bramki padały w ostatnich dziesięciu minutach. Wyrównał Marcin Sobik, ale po chwili Mechaniczna ponownie wygrywała po trafieniu Pawła Feknera. Pomarańczy udało się powiększyć przewagę w 35 min, gdy ponownie na listę strzelców wpisał się Torłop. PCB walczył o korzystny wynik. W 39 min bramkę kontaktową zdobył Adrian Czysz, ale na wyrównanie zabrakło już czasu i fioletowi musieli po raz drugi tej jesieni uznać wyższość rywala. Mechaniczna wygrała trzeci mecz i została liderem grupy A. 

Mechaniczna Pomarańcza – PCB 3:2 (0:0)
 25’ 35’ Dawid Torłop, 32’ Paweł Fekner – 31’ Marcin Sobik, 39’ Adrian Czysz
 Piotr Wieczorek, Adrian Czysz (obaj PCB)
 3-5
 Dawid Torłop (Mechaniczna Pomarańcza)

Pokaż wiadomości