Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

13 wrzesień 2018

Terminarz 5. kolejki

W piątej serii do gry włączą się ostatnie dwie drużyny. SSL Grant pierwszy mecz rozegra w poniedziałek, WM dwa dni później. Na pierwszy plan rywalizacji w rozpoczynającej się już za kilka dni kolejki wychodzi zdecydowanie pojedynek Poznaniaków z Midelem. 

Informujemy, że terminarz pojawi się w systemie najpóźniej w sobotę. 

Terminarz 5. kolejki WL Ligi| 17.09 – 23.09.2018

17.09.2018 (poniedziałek) | Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

19:30 – FSC Braga – W13
20:15 – PCB – Wiara 
21:00 – SSL Grant – Remo

18.09.2018 (wtorek) | Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

19:35 – ICPen – Atletico Blumarina
20:15 – Gold FC – Poznańskie Orły
21:00 – Lechita.net – Dentes Stomatologia

19.09.2018 (środa) 

Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

19:20 – Pocztowe Krwinki – SHP Torpeda Koninko
20:00 – WM – PSP
20:45 – Africana FC – Green Speed Express 
21:25 – FC Makalakos – Białe Krwinki

Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

19:30 – Curtis Health Caps - Gietewu
20:15 – Fajerwerkowo.pl – Zopan
21:00 – LED Lighting Team – sklepzzegarkami.pl

20.09.2018 (czwartek) 

Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

19:30 – Volkswagen-Odlewnia – Fabryka Burgerów 
20:15 – Wiara – Spiski Team
21:00 – Oni – ZMK

Boisko SP17 na os. Bolesława Chrobrego 

20:15 – Bergerat Monnoyeur – Stoczniowiec
21:00 – Poznaniacy – Midel

22.09.2018 (sobota) | Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej 

18:00 – Fresh Cargo – Gietewu (grupa L Saturn Fitness Pucharu WL Ligi)
18:14 – Remo – EW (grupa K Saturn Fitness Pucharu WL Ligi)
18:30 – 1K – 2L (1/16 finału Saturn Fitness Pucharu WL Ligi)
19:00 – 1L – 2K (1/16 finału Saturn Fitness Pucharu WL Ligi)
19:35 – Africana FC – Atletico Blumarina (grupa F Saturn Fitness Pucharu WL Ligi)
19:49 – Pobiedziki – Białe Krwinki (grupa E Saturn Fitness Pucharu WL Ligi)
20:03 – Poznańskie Orły – Africana FC (grupa F Saturn Fitness Pucharu WL Ligi)
20:17 – Atletico Blumarina – Poznańskie Orły (grupa F Saturn Fitness Pucharu WL Ligi)
20:30 – 1E – 2F (1/16 finału Saturn Fitness Pucharu WL Ligi)
21:00 – 1F – 2E (1/16 finału Saturn Fitness Pucharu WL Ligi)

23.09.2018 (niedziela) | Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

17:00 – Volkswagen-Odlewnia – Szturmowcy
17:45 – Szturmowcy II – Archiwum X
18:25 – Białe Krwinki – Koleje Wielkopolskie
19:10 – Archiwum X – Zielone DNA
19:55 – Africana FC – Winiary FC
20:35 – PWW - Avengers

 

Pokaż wiadomości