Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

15 wrzesień 2018

sklepzzegarkami.pl dogonił Onych

Komplet zwycięstw na koncie sklepzzegarkami.pl i LED Lighting Team. FC Makalakos nadal bez porażki.

2. WL Liga: Zwycięskie passy trwają

Podział tabeli w grupie A trwa w najlepsze. W piątkowy wieczór zespoły, które miały na koncie komplet oczek wygrały swoje spotkania. Drużyny bez punktów nadal ich nie zdobyły i zajmują dwie ostatnie lokaty. Sklepzzegarkami.pl pokonał Bragę 6:2 i dogonił w tabeli prowadzących Onych. Ledy, które wygrały z Tornadem Ognik 3:1 ulokowały się w klasyfikacji na trzeciej lokacie.

Kilka słów o meczach. W pierwszym po dwudziestu minutach Zegarki wygrywały różnicą dwóch bramek. Trzy bramki dla nich zdobył Damian Roszczyk. W drugiej odsłonie Bradze udało się złapać kontakt z rywalem, ale w ostatnich pięciu minutach został rozwiane wszelkie wątpliwości. Roszczyk zdobył czwartego gola, a swoje trafienia dołożyli także Mariusz Nowicki i Filip Burchardt.

Ledy do przerwy prowadziły z Tornadem również dwiema bramkami. Do siatki trafiali Krzysztof Filas i Bartosz Turek. Po zmianie stron w 23 min udało się powiększyć przewagę do trzech bramek dzięki trafieniu Damiana Woytyniaka. Tornado stać było na honorowego gola autorstwa Marcina Wojtaszyka w 38 min.

sklepzzegarkami.pl – FSC Braga 6:2 (3:1)
  1’ 4’ 17’ 37’ Damian Roszczyk, 35’ Mariusz Nowicki, 40’ Filip Burchardt – 14’ Piotr Błaszak, 32’ Mikołaj Hajdasz
 3-6
 Damian Roszczyk (sklepzzegarkami.pl)

LED Lighting Team – Tornado Ognik 3:1 (2:0)
  14’ Krzysztof Filas, 18’ Bartosz Turek, 23’ Damian Woytyniak – 38’ Marcin Wojtaszyk
 Damian Targowski (LED LIghting Team)
 6-7
 Krzysztof Filas (LED Lighting Team)

3. WL Liga: Makalakos ratuje się przed pierwszą porażką

Bardzo blisko pierwszej wygranej były Winiary FC. Po dziewięciu minutach prowadzili 2:0 po golach Patryka Kuszy i Dawida Cubala. Jeszcze przed przerwą Makalakos zdobył bramkę kontaktową, którą na swoje konto zapisał Kacper Koziel. W drugiej części oglądaliśmy jednego gola – wyrównującego. W 39 min punkt beniaminkowi zapewnił Jarosław Gapa, który uchronił FCM przed pierwszą porażką w sezonie. Winiary w trzecim meczu drugi raz zremisowały i nadal czekają na premierowe zwycięstwo na jesień.

FC Makalakos - Winiary FC 2:2 (1:2)
  19’ Kacper Koziel, 39’ Jarosław Gapa – 8’ Patryk Kusza, 9’ Dawid Cubal