Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

18 wrzesień 2018

SSL Grant jesień rozpoczął od zwycięstwa

Pierwszy mecz SSL i pierwsze zwycięstwo. Braga wygrywa walkowerem, Wiara po złotej bramce pięć minut przed końcowym gwizdkiem.

1. WL Liga: Wygrana na ... inaugurację

Sezon ligowy rozpoczął SSL Grant. I to rozpoczął z wysokiego C. W sobotę awansował do 1/8 finału Saturn Fitness Pucharu WL Ligi, a dwa dni później na inaugurację rozprawił się z mocnym beniaminkiem - Remo. Już po pierwszych dwudziestu minutach Grant prowadził 3:0. W 4 min z rzutu karnego prowadzenie dał Tomasz Dutkiewicz, a następnie dwa gole na swoje konto zapisał Ryszard Andrzejewski. Po zmianie stron nadeszły dwie minuty, które miały wstrząsnąć SSL-em. Michał Nowak dwukrotnie pokonał bramkarza Grant-a i zmniejszył stratę do jednego gola. Remo nie zdołało pójść za ciosem, a dobił ich SSL. Hattricka skompletował Andrzejewski, drugą bramkę zdobył Dutkiewicz, a strzelanie pięć minut przed końcem zakończył Patryk Łapiński. SSL wygrał 6:2.

SSL Grant - Remo 6:2 (3:0)
 12' 17' 25' Ryszard Andrzejewski, 4' 29' Tomasz Dutkiewicz, 35' Patryk Łapiński - 22' 23' Michał Nowak
 6-7
 Tomasz Dutkiewicz (SSL Grant)

2. WL Liga: Pierwszy walkower

Z pewnością nie w taki sposób Braga chciała odnieść pierwszej jesienne zwycięstwo. Niestety stało się. Pierwszego walkowera, już 17 września, oddało W13. Beniaminek ze względu na problemy kadrowe musiał odpuścić poniedziałkowy pojedynek. Trzy punkty wpadły na konto Bragi.

FSC Braga - W13 5:0 (walkower)

3. WL Liga: Gol zdecydował

Jednego gola dostarczył pojedynek Wiary z PCB. W 35 min piłkę do siatki skierował Piotr Baliga, który dał Wiarze trzecią wygraną na jesień. PCB po raz trzeci doznał minimalnej przegranej i na kilka następnych tygodni osiadł w dolnych rejonach tabeli.

Wiara - PCB 1:0 (0:0)