Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

25 wrzesień 2018

Midel na zwycięskiej ścieżce

Midel wygrał trzeci mecz z rzędu i powiększył przewagę do siedmiu punktów. Liderem trzeciej ligi została Mechaniczna Pomarańcza. Pierwszą wygraną w sezonie odnosi PCB. 

1. WL Liga: Midel wygrywa trzeci raz z rzędu

Midel po słabym początku sezonu, na który złożył się przegrany Superpuchar i remis na ligową inaugurację z beniaminkiem w kolejnych spotkaniach pokazał, że w obecnej kampanii interesuje ich tylko obrona tytułu mistrzowskiego. W starciu z wiceliderem, który na początek swojej przygody z jesiennymi rozgrywkami wysoko pokonał Remo, nie mieli żadnych problemów. SSL trafił do siatki dopiero w 37 min, gdy już było wszystko rozstrzygnięte. Przed golem Marcina Szały Midel zdążył pięciokrotnie pokonać bramkarza Granta. W pierwszej części dwie bramki zdobył Bartosz Szpalik, a w drugiej połowie swoje trafienia dołożyli Michał Mirecki i Piotr Nowak. Mistrzowie po wygranej umocnili się na pierwszym miejscu i mają aż siedem punktów przewagi nad resztą stawki. 

Midel – SSL Grant 5:1 (2:0)
 12’ 15’ Bartosz Szpalik,  22’ 26’ Michał Mirecki, 33’ Piotr Nowak – 37’ Marcin Szała
 5-1
 Bartosz Szpalik (Midel)

3. WL Liga: Pierwsze zwycięstwo PCB

Od 6 czerwca na zwycięstwo czekało PCB. Blisko cztery miesiące temu fioletowi ostatni raz zdobyli trzy punkty na boisku. Pokonali wówczas … PWW Bandę 2:1, z którą wygrali też w poniedziałkowy wieczór. W spotkaniu, które inaugurowało szóstą kolejkę PCB zdobyło jednego gola więcej niż w poprzednim pojedynku. Strzelanie w 6 min rozpoczął Tomasz Lech, który już w drugiej części ponownie wyprowadził swój zespół na prowadzenie. PWW wyrównało w 22 min, ale było to wszystko na co było stać winogradzian. W 39 min wynik meczu na 3:1 ustalił Piotr Wieczorek. PCB dopisał do dorobku pierwszej trzy oczka, ale nie poprawił miejsca w tabeli. 

Tempa nie zwalnia Mechaniczna Pomarańcza, która po zwycięstwie nad Wiarą wyprzedziła w tabeli Makalakos i po poniedziałkowych grach zajmuje pierwsze miejsce z kompletem punktów. Pomarańczowo-czarni do przerwy przegrywali 2:3. Po zmianie stron nie pozwolili rywalom na choćby gola, a sami czterokrotnie skierowali piłkę do siatki. Mechaniczna wygrała 6:3. 

PCB – PWW Banda 3:1 (1:0)
 6’ 29’ Tomasz Lech, 39’ Piotr Wieczorek – 22’ Mateusz Nowak
 3-2
 Tomasz Lech (PCB)

Wiara – Mechaniczna Pomarańcza 3:6 (3:2)
 8’ Piotr Baliga, 12’ Piotr May, 19’ Tomasz Rozwałka – 4’ 38’ Dawid Torłop, 13’ 33’ Anat Szewczenko, 37’ Paweł Fekner, 40’ Jakub Pacanowski
 Dawid Torłop (Mechaniczna Pomarańcza)
 5-2
 Anat Szewczenko (Mechaniczna Pomarańcza)

 

Pokaż wiadomości