Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

4 październik 2018

Terminarz 8. kolejki

W poniedziałek 8 października rozpocznie się ósma seria jesiennej kampanii. Daniem głównym kolejki będą z pewnością niedzielne pojedynki Saturn Fitness Pucharu WL Ligi, które wyłonią półfinalistów.

Terminarz zostanie dodany do systemu najpóźniej w sobotę wieczorem. Zestaw par niedzielnych meczów zostanie zaktualizowany w poniedziałek, po rozegraniu ostatnich meczów 1/16 finału. 

Terminarz 8. kolejki WL Ligi | 08.10 – 14.10.2018 

08.10.2018 (poniedziałek) | Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

19:30 – WM – Lechita.net
20:15 – Africana FC – Spiski Team 
21:00 – Remo – Poznaniacy 

09.10.2018 (wtorek) | Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska

19:30 – kolorujeMY – Gold FC
20:10 – PSP – Fresh Cargo 
20:55 – EW – Pobiedziki 
21:35 – Zopan – ICPen 

10.10.2018 (środa)

Boisko MDK przy ulicy Droga Dębińska 

19:20 – PCB – Koleje Wielkopolskie
20:00 – KS Junikowo – sklepzzegarkami.pl
20:45 – Atletico Blumarina – Fajerwerkowo.pl 
21:25 – SSL Grant – Zmarnowane Talenty 

Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

19:30 – Stoczniowiec – Dentes Stomatologia 
20:15 – ZMK – W13
21:00 – Mechaniczna Pomarańcza – FC Makalakos 

11.10.2018 (czwartek) | Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

18:35 – Wiara – Avengers
19:20 – Bergerat Monnoyeur – Fresh Cargo
20:00 – Tornado Ognik – FSC Braga 

12.10.2018 (piątek) | Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej

19:30 – Zielone DNA – Szturmowcy II
20:15 – Winiary FC – PWW Banda
21:00 – Białe Krwinki – Green Speed Express

14.10.2018 (niedziela) | Boisko CKZiU przy ulicy Grunwaldzkiej 

15:25 - Gold FC - Poznaniacy (1/8 finału Saturn Fitness Pucharu WL Ligi) 
16:05 - Gold FC/Poznaniacy - Pobiedziki (1/4 finału Saturn Fitness Pucharu WL Ligi)
16:35 - Mechaniczna Pomarańcza - SSL Grant (1/8 finału Saturn Fitness Pucharu WL Ligi)
17:05 - EW - ICPen (1/8 finału Saturn Fitness Pucharu WL Ligi)
17:40 - Mechaniczna Pomarańcza/SSL Grant - EW/ICPen (1/4 finału Saturn Fitness Pucharu WL Ligi)
18:10 - Everybody Winogrady - Gietewu (1/8 finału Saturn Fitness Pucharu WL Ligi)
18:45 - Everybody Winogrady/Gietewu - Midel (1/4 finału Saturn Fitness Pucharu WL Ligi)
19:15 - Winiary FC - PWW Banda (1/8 finału Saturn Fitness Pucharu WL Ligi)
19:45 - Szturmowcy II - KS Junikowo (1/8 finału Saturn Fitness Pucharu WL Ligi)
20:20 - Winiary FC/PWW Banda - Szturmowcy II/KS Junikowo (1/4 finału Saturn Fitness Pucharu WL Ligi)


 

Pokaż wiadomości