Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

9 październik 2018

Lech Pils partnerem WL Ligi

WL Liga pozyskała nowego partnera. Od października największe amatorskie rozgrywki w Wielkopolsce wspierać będzie Lech Pils.

WL Liga od kilku sezonów zrzesza największą liczbę amatorskich drużyn w Wielkopolsce. Zostało to zauważone na zewnątrz, a to zdecydowanie jest powodem do radości.  – powiedział Paweł Piestrzyński, prezes Stowarzyszenia Wiara Lecha.

W 2018 roku Lech Pils postanowił w swojej komunikacji krzewić ideę #Wielko, której jednym z elementów jest także wsparcie Wiary Lecha.

#WIELKO to opowieść o Wielkopolanach, ich wartościach i sprzeciwie Wielkopolan wobec bylejakości. To dzięki takiemu podejściu mieszkańcy wielkopolski potrafią robić rzeczy wielko, czyli najlepiej.  

Nasze kibicowskie rozgrywki są … Wielko. Obecnie w lidze gra ponad 50 zespołów, które cenią sobie dobrą organizację. To właśnie dzięki niej zaufało nam tyle drużyn. Co najważniejsze, a było to ideą od początku istnienia WL Ligi, udało się zagospodarować czas wielu kibicom, którzy organizują własne drużyny, a także zachęcają swoje zakłady pracy do gry w piłkę.  – dodaje Piestrzyński.

Marka Lech Pils od lat promuje wartości, które są bliskie Wielkopolanom. Dlatego nie mieliśmy żadnych wątpliwości, decydując się na wsparcie Lechitów. Jesteśmy dumni z tego, że Pils może przyczyniać się do sukcesów nie tylko Kolejorza, ale też wspierać Wiarę Lecha – mówi Jacek Grabarczyk, menadżer zarządzający marką.

Lech Pils to „piwo prosto z serca Wielkopolski” - od lat warzone wyłącznie w Poznaniu w rodzimym browarze Lech Browary Wielkopolski. Marka jest także sponsorem premium KKS Lech Poznań.

Pokaż wiadomości