Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

10 październik 2018

kolorujeMY będzie grać o grupę mistrzowską

EW wskakuje na drugie miejsce. KolorujeMY powalczy o grupę mistrzowską. Pierwszy punkt zdobywa Fresh Cargo.

1. WL Liga: EW drugi raz lepsze

Trzecią wygraną, ale drugą nad ostatnimi Pobiedzikami odniosło EW. Pasy nie bez problemu pokonali rywala, który po półgodzinie gry powinien prowadzić. Przy stanie 2:2 trzeciego gola dla swojej drużyny nie strzelił Maciej Ciszewicz, który wcześniej popisał się dwoma trafieniami. Najlepszy napastnik wiosennych rozgrywek zmarnował rzut karny, a po chwili EW zdobyło dwa gole. W 31 min trafił Michał Niedźwiedzki, któremu udało się skompletować hattricka. Dwie minuty później zwycięstwo przypieczętował Dawid Kaczmarek.

EW – Pobiedziki 4:2 (1:1)
 20’ 23’ 31’ Michał Niedźwiedzki, 33’ Dawid Kaczmarek – 4’ 22’ Maciej Ciszewicz
 Arkadiusz Siejek (Pobiedziki)
 8-4
 Michał Niedźwiedzki (EW)

2. WL Liga: kolorujeMY gra o grupę mistrzowską

Gol Marcina Ładziaka w 33 min zapewnił kolorujeMY bardzo ważne zwycięstwo, dzięki któremu zrównali się punktami z trzecimi Poznańskimi Orłami. Wcześniej ten sam zawodnik w 14 i 18 min wyprowadził swoją drużynę ze stanu 0:2 na 2:2. Gola do szatni zdobył Jarosław Primka i kolorujeMY na przerwę schodziło w lepszych nastrojach niż było po golu Mikołaja Bernata w 11 min. W drugiej połowie biało-czarni poszli za ciosem i powiększyli przewagę do trzech trafień. Gold FC nie poddał się i w przeciągu pięciu minut odrobił stratę doprowadzając do wyrównania! Ostatnie słowo należało do wspomnianego wcześniej Ładziaka. KolorujeMY wygrało 6:5 i w kolejnych meczach zagra o pierwszą trójkę,

Gold FC po porażce na dobre zadomowił się w dolnych rejonach, w których od początku rozgrywek znajdują się Zopan i ICPen. Oba zespoły na zakończenie wtorkowych gier zagrały przeciwko sobie. Bramki padły w pierwszych dziesięciu minutach. W 4 min prowadzenie ICPen-owi dał Piotr Marek. Wyrównał, sześć minut później, Piotr Grzeliński. W dalszej części meczu oglądaliśmy pokaz nieskuteczności z obu stron. Oba zespoły miały okazje do strzelenia bramki, ale nie potrafiły udowodnić swojej wyższości. Mecz zakończył się zasłużonym remisem, który nie poprawił sytuacji żadnej z drużyn.

kolorujeMY – Gold FC 6:5 (3:2)
 14’ 18’ 33’ Marcin Ładziak, 19’ Jarosław Primka, 23’ Mateusz Dąbrowski (samob,), 24’ Wojciech Majak – 9’ 30’ Mirosław Janasek, 25’ 28’ Radosław Janasek, 11’ Mikołaj Bernat
 3-3
 Marcin Ładziak (kolorujeMY)

Zopan – ICPen 1:1 (1:1)
 10’ Piotr Grzeliński – 4’ Piotr Marek
 Piotr Stawiński (Zopan)
 6-2
 Kamil Paszek (ICPen)

3. WL Liga: Fresh Cargo z pierwszym punktem

Fresh Cargo doczekał się pierwszego punktu na jesień, ale nie poprawił swojej pozycji w tabeli. Nadal wyprzedza jedynie Torpedę Koninko. PSP jest zdecydowanie wyżej. Dzięki podziałowi punktów awansowało na siódme miejsce. Bliżsi zwycięstwa byli zawodnicy ubrani w czarne trykoty, którzy do przerwy wygrywali 4:2. Wydawało się, że Fresh Cargo zgarnie pierwsze trzy oczka. Nie udało się. Dzięki zdecydowanie lepszej grze niż w pierwszej odsłonie PSP w 26 min … wygrywał jedną bramką. W 22 min gola kontaktowego, a trzeciego na swoje konto, zapisał Marcin Wojciechowski. Kilka chwil później wyrównał Adam Halicki, a następnie Jakub Jóźwiak wyprowadził beniaminka na prowadzenie 5:4. Fresh Cargo udało się wyrównać. Pięć minut przed końcowym gwizdkiem do remisu doprowadził Sebastian Linke.

PSP – Fresh Cargo 5:5 (2:4)
 7’ 9’ 22’ Marcin Wojciechowski, 24’ Adam Halicki, 26’ Jakub Jóźwiak – 4’ Marcin Mentel, 12’ Filip Wiśniewski, 15’ Mateusz Opuchowicz, 20’ Wojciech Romel, 35’ Sebastian Linke
 Jakub Jóźwiak, Szymon Nowicki (obaj PSP)