Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

13 październik 2018

Szósty mecz bez porażki Winiar 

Winiary FC kontynuują serię meczów bez porażki. Białe Krwinki przełamują niemoc. Szturmowcy II groźni dla czołowych ekip. 

3. WL Liga: Jedna bramka różnicy

Piątkowe starcia dostarczyły sporą dawkę emocji, a każdy z trzech pojedynków zakończył się jednobramkową wygraną jednej z ekip. Trzy punkty do dorobku zapisali sobie Szturmowcy II, Winiary FC i Białe Krwinki. W meczach grupy A najpierw swoją serię meczów bez porażki powiększył WFC. Winiary mają już na koncie sześć takich spotkań. W pojedynku przeciwko PWW Bandzie, z którą zmierzą się również w pucharową niedzielę, wygrali 2:1. W 5 min prowadzenie dał Maciej Niezborała. Wyrównał już w drugiej odsłonie Mateusz Nowak, ale PWW nie cieszyło się długo z korzystnego rezultatu. W 29 min zwycięstwo Winiarom zapewnił Adam Hoedke. Po dwóch porażkach z rzędu na właściwe tory wróciły Białe Krwinki. Po bardzo dobrej pierwszej części prowadziły 4:1, bramkę tracąc tuż przed zmianą stroną. W drugiej połowie Green Speed Express dopiął swego. Hattricka skompletował Daniel Tonak, który dał swojej drużynie w 26 min wyrównanie! Po bramkach w 34 i 35 min Białe Krwinki odskoczyły ponownie na odległość dwóch bramek. Nadzieje na korzystny wynik dał minutę później Sebastian Pięta. Nie udało się ponownie wrócić do gry i Białe Krwinki dowiozły jednobramkową zaliczkę do końcowego gwizdka. 

Pierwszy piątkowy pojedynek zakończył się sukcesem Szturmowców II, którzy po wygranej nad Bergerat pozbawili punktów kolejnej czołowej drużynie. Zielone DNA dopiero po zrywie kapitana drużyny miało nadzieje na choćby remis. Tomasz Pawlak trafiał w 38 i 40 min. Jak się później okazało były to gole na otarcie łez. Wcześniej Szturmowcy czterokrotnie pokonywali bramkarza Zielonych i ostatecznie wygrali 4:3. 

Zielone DNA – Szturmowcy II 3:4 (1:1)
 38’ 40’ Tomasz Pawlak, 19’ Piotr Nowaczyk – 4’ 24’ Dariusz Mieczkowski, 23’ Dawid Molak, 28’ Mateusz Piechocki
 2-3
 Dariusz Mieczkowski (Szturmowcy II)

Winiary FC – PWW Banda 2:1 (1:0)
 5’ Maciej Niezborała, 29’ Adam Hoedke – 23’ Mateusz Nowak
 Dawid Cubal, Sebastian Wiórek (obaj Winiary FC), Mikołaj Różański (PWW Banda)
 3-3
 Adam Hoedke (Winiary FC)

Białe Krwinki – Green Speed Express 6:5 (4:1)
 10’ 19’ Marcin Łażewski, 7’ Damian Pajchrowski, 17’ Daniel Ziętara (samob.), 34’ Marcin Pajchrowski, 35’ Marcin Mieszczyński – 20’ 22’ 26’ Daniel Tonak, 25’ Krzysztof Cobolewski, 36’ Sebastian Pięta
 1-2
 Daniel Tonak (Green Speed Express)

Pokaż wiadomości