Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

16 październik 2018

Szczęśliwa wygrana WM-u

Piąte zwycięstwa na jesień odnieśli Midel i WM. Szturmowcy wygrywają z Zopanem i zapewniają sobie utrzymanie w drugiej lidze.

1. WL Liga: Midel powiększa przewagę

Obyło się bez niespodzianki w pojedynku Midela z SSL-em. Mistrzowie po trafieniu w 8 min nie oddali prowadzenia nawet na chwilę. Pierwszy do siatki trafił Piotr Nowak, który wyczyn powtórzył w 25 min. Wówczas podwyższył rezultat na 3:1. Ostatecznie wynik został ustalony w 37 i 38 min po golach Michała Mireckiego, który trafiał na 5:2 i 6:2. Midel odniósł piąte zwycięstwo w sezonie i umocnił się na pozycji lidera.

Midel – SSL Grant 6:2 (3:1)
 8’ 25’ Piotr Nowak, 37’ 38’ Michał Mirecki, 11’ Bartosz Szpalik, 17’ Michał Nowak – 16’ 35’ Ryszard Andrzejewski
 4-3
 Michał Mirecki (Midel)

2. WL Liga: Szturmowcy zachowują ligowy byt

Pół godziny trzeba było czekać na bramki w starciu Szturmowców z Zopanem. Doczekali się tylko ci pierwsi. W 30 min prowadzenie zawodnikom grającym w pomarańczowych trykotach dał Wiktor Studziński. Pięć minut później było już po meczu. Wynik podwyższył i ustalił Dawid Nowicki. Szturmowcy wygrali 2:0 i zapewnili sobie grę w drugiej lidze w przyszłym sezonie.

Szturmowcy – Zopan 2:0 (0:0)
 30’ Wiktor Studziński, 35’ Dawid Nowicki
 3-5
 Wiktor Studziński (Zopan)

3. WL Liga: Wygrana rzutem na taśmę

WM podtrzymał zwycięską passę, ale wygraną musiał wydrzeć w ostatnich minutach. Rezerwy Szturmowców do przerwy prowadziły 2:0. W 2 min wynik otworzył Dariusz Mieczkowski, a w 19 min gola do szatni zdobył Patryk Poleszczuk. Pomarańczowo-czarni nie wytrzymali naporu WM-u. W 36 min sygnał do ataku dał Andrzej Kokociński. Trafił na 1:2. Dwie minuty później był już remis za sprawą Tomasza Śmiglaka. WM walczył do końca o wygraną i dopiął swego. W ostatnich sekundach szalę na korzyść żółto-czarnych przechylił Norbert Kowalski. WM wygrał 3:2 i awansował na pozycję wicelidera grupy B.

WM – Szturmowcy 3:2 (0:2)
 36’ Andrzej Kokociński, 38’ Tomasz Śmiglak, 40’ Norbert Kowalski – 2’ Dariusz Mieczkowski, 19’ Patryk Poleszczuk